Televizní vysílání je možné sledovat přes settopbox (buď zakoupený nebo pronajatý, podporované modely: ARRIS/Mototola VIP1003, ARRIS VIP1113. Model Motorola VIP1910 je třeba vyměnit za novější), případně přes aplikaci ve vlastních zařízeních.
Aktuální nabídku SetTopBoxů naleznete zde.

Přístup k aplikacím získáte zdarma pro balíčky TV STANDARD a TV KOMPLET. U tarifu TV ZÁKLAD je možné doplňkovou službu MOBIL/PC přikoupit za poplatek 25,- Kč / měsíčně).

Počítač

Pro sledování Vašich oblíbených televizních stanic v počítači přejděte na stránku tv.grapesc.cz

*Aplikace GENIUSTV běží v BETA režimu a její nefunkčnost ve Vašem přístroji není důvodem k reklamaci služby. Primárním způsobem příjmu TV služby je námi dodávaný Set-top-Box.

Mobilní telefon – Android

Aplikaci pro mobilní telefony s operačním systémem Android naleznete zdarma ke stažení v Google Play pod názvem Genius TV

*Aplikace GeniusTV pro Apple běží v BETA režimu a její nefunkčnost ve Vašem přístroji není důvodem k reklamaci služby. Primárním způsobem příjmu TV služby je námi dodávaný Set-top-Box.

Mobilní telefon – Apple

Aplikaci pro mobilní telefony s operačním systémem iOS naleznete zdarma ke stažení v Apple Store pod názvem Genius TV

*Aplikace GeniusTV pro Android běží v BETA režimu a její nefunkčnost ve Vašem přístroji není důvodem k reklamaci služby. Primárním způsobem příjmu TV služby je námi dodávaný Set-top-Box.

Android TV

Aplikaci pro Android TV naleznete zdarma ke stažení v Google Play pod názvem Genius TV – AndroidTV

*Aplikace pro SMART TV běží v BETA režimu a její nefunkčnost ve Vašem přístroji není důvodem k reklamaci služby. Primárním způsobem příjmu TV služby je námi dodávaný Set-top-Box.

Samsung Tizen

Aplikaci pro SMART TV Samsung Tizen (2018-2022) naleznete zdarma ke stažení v Samsung Store pod názvem Genius TV.

*Aplikace pro SMART TV běží v BETA režimu a její nefunkčnost ve Vašem přístroji není důvodem k reklamaci služby. Primárním způsobem příjmu TV služby je námi dodávaný Set-top-Box.

VLC

Sledování kabelové televize pomocí programu VLC bude ukončeno k 31.12.2022. VLC tedy zcela nahradí sledování pomocí webového prohlížeče na adrese Genius TV.

Získat aplikaci VLC