Soutěž s K1 KARTOU

12.11.2019 Soutěž ukončena. Žádný odevzdaný formulář. Žádný výherce.

Pro všechny soutěžící je tu nová soutěž. Soutěž, na kterou budete mít čas. Soutěž je určena pro zákazníky našich služeb.

Co je úkolem?

Úkolem této soutěže je získat razítko/podpis od co nejvíce našich partnerů K1 Karty. V den startu soutěže na této stránce naleznete možnost stažení A4 formuláře. Pokud nemáte tiskárnu a chcete soutěžit, zastavte se u nás a formulář Vám vytiskneme.
Není nutností sehnat všechny razítka, pokud nechcete vyhrát speciální cenu. Důležité je odevzdat formulář do posledního dne soutěže!

Kde najdu formulář pro soutěžení?

Formulář stahujte přímo zde ve formátu PDF kliknutím na tento řádek.

Kdo vyhrává?

 1. cena (hlavní):
  Hlavní cenu vyhrává ten, kdo sežene nejvíce razítek. V případě, že se k nám dostanou formuláře se stejným počtem razítek, proběhne losování.
 2. cena (stříbrná):
  Tuto cenu vyhrává druhý formulář v pořadí s nejvíce razítky. A opět v případě, že se k nám dostanou formuláře se stejným počtem razítek, proběhne losování.
 3. cena (cena útěchy):
  Formulář, který nevyhrává hlavní či stříbrnou cenu postupuje do slosování. Po vylosování obdarujeme tři z Vás.
 4. cena (speciální):
  Speciální cena je pro nejrychlejšího a se všemi razítky. Může se tedy stát, že si někdo z vás odnese hned 1. a 4. cenu, nebo naopak nikdo tuto speciální cenu nezíská.

Kdy soutěž probíhá?

 1. kolo soutěže bude probíhat od 15.10.2019 do 12.11.2019 do 17:00. V den startu soutěže se objeví formulář ke stažení.

Jaké jsou ceny?

1. cena (hlavní):
Internet a kabelová televize na měsíc zdarma v hodnotě 850,- Kč
2. cena (stříbrná):
MiniDron E010
3. cena (cena útěchy):
Reklamní předmět společnosti Kabel1
4. cena (speciální, nejrychlejší se všemi razítky)
Stavebnice LEGO

Mohou nastat problémy?

Ano, mohou ;). Sehnat razítka do soutěže by neměl být problém. Pokud některý z partnerů nevlastní razítko, postačí podpis (my už si to zkontrolujeme ;)).

 • Problém by mohl vzniknout při pokusu získat razítko u partnera Alšovka, který není momentálně v provozu. U tohoto partnera budeme započítávat i razítko pořízené u naší společnosti Kabel1 Internet Provider v ulici Lípová 658.
 • Další o něco menší problém by mohl být partner Krušné na kole. Zde je ale domluveno, že pokud se s partnerem spojíte například telefonicky, rád Vám nabídne možnost toto razítko získat. Navíc u partnera na Facebooku je možné nalézt termíny akce Cvičení za kočárkem, který se koná většinou v zámeckém parku. Zde pak není problém partnera „dohonit“ ;).
 • Poslední problém by mohl nastat u partnera Klášterecké trdelníky. Nemá totiž pevnou základnu. Věříme ale, že si naše trdelníky dokážete najít.

Kdy proběhne vyhodnocení soutěže?

Cca do týdne od ukončení kola.

Ochrana osobních dat:

S účastí v soutěži souhlasíte se zpracováním osobních dat (jméno, adresa bydliště a email). Tyto data jsou vyžadována za účelem zpracování a vyhodnocení soutěže.

Seznam výherců:

I. kolo – od 15.10.2019 do 12.11.2019

 1. cena (hlavní):
 2. cena (stříbrná):
 3. cena (cena útěchy):
 4. cena (speciální):