programů celkem
programů v HD kvalitě
Doplňkové služby:
 • Funkce Archív a Pauza
 • Přetáčení až 7 dní zpět s možností rozšířit až na 14 dní
 • Nahrávání až 5 hodin záznamu, uložení 14 dní
 • Set Top Box – Prodej dle aktuálního ceníku nebo pronájem za 69 Kč/měsíčně (pronájem je podmíněn vratnou zálohou 1000,- Kč)
 • Aplikace v Samsung Tizen a Android TV ZDARMA
 • Sledování v mobilu, tabletu a PC
NAZEV ▼ LOGO KATEGORIE ▼ POPIS
360 Tune Box HDLogoHudebníHudební HD stanice - méně známé a nové interprety, zaměření na hip hop, indie rock, populární a elektronickou hudbu. Každý měsíc 100 nových videoklipů.
3sat HDLogoVeřejnoprávníNěmecký veřejný televizní kanál bez reklam zaměřený na kulturu.
A11LogoRegionálníRegionální a lokální tv zpravodajství s propagací turisticky atraktivních míst a akcí v jednotlivých oblastech ČR. V současné době spolupracuje s více než stovkou lokálních, regionálních a internetových televizí.
AMC HDLogoFilmovýAMC Channel uvádí vybrané filmy ze své filmotéky.
AXNLogoFilmovýStanice zaměřená především na seriály a filmy.
Akvárium HDLogo
Al Jazeera HDLogoZpravodajskáKatarská zpravodajská stanice v angličtině.
Alšovka malá sjezdovkaLogo
Alšovka panoramaLogo
Alšovka velká sjezdovkaLogo
Animal Planet HDLogoDokumentárníAmerický dokumentární kanál vysílající vlastní produkci o divokých zvířatech, domácích mazlíčcích, veterinářích a podobně.
Arcadia World HDLogo
Arena 1 HDLogoSportovníOblíbené sportovní pořady a události. MotorSport (NASCAR Xfinity), FOTBAL (anglická 2. liga Sky Bet Championship, portugalská Premiera Liga, nizozemská Eredivisie, Rakouská fotbalová Bundesliga, švýcarská Super League a čísnká Chinese Super League).
Arena 2 HDLogoSportovníOblíbené sportovní pořady a události. MotorSport (NASCAR Xfinity), FOTBAL (anglická 2. liga Sky Bet Championship, portugalská Premiera Liga, nizozemská Eredivisie, Rakouská fotbalová Bundesliga, švýcarská Super League a čísnká Chinese Super League).
Arte HDLogoVeřejnoprávníVeřejný francouzsko-německý televizní kanál v oblasti kultury a umění.
Automotor Sport HDLogoSportovníProgram pro motoristy - novinky, recenze, zajímavosti ze motorového světa včetně motoristického sportu.
BBC Earth HDLogoDokumentárníDokumentární pořady věnované vědě a technice, vědeckým postupům při vyšetřování zločinu a další související oblasti.
BBC News HDLogoZpravodajskáBritská zpravodajská stanice. Vysílá zprávy, dokumenty, životní styl a rozhovory.
Baby TVLogoDětskýPestrý a bezpečný svět TV zábavy pro nejmenší děti (do 3 let). Program tvořen ve spolupráci s předními psychlology, zaměřen na hru, zábavu a rozvoj dítěte, podpořen výukou angličtiny. Bez reklamním bloků v angličtině a němčině.
Barrandov HDLogoSoukromáZpravodajství, filmy i pořady pro děti. Rozsáhlá filmová knihovna a bohatý archiv. Základ programu budou tvořit dokumenty, interaktivní servisní pořady a filmy, se zaměřením hlavně na česko-slovenskou televizní tvorbu.
Barrandov Krimi HDLogoFilmovýDětský a dokumentární program. Vlastní tvorbu TV Barrandov, dále zábavné zahraniční pořady a večer se zaměřuje na dokumentární tvorbu.
Bloomberg EuropeLogoZpravodajskáBurzovní zpravodajství v angličtině.
Brazzers Europe HDLogoErotickýHard erotický program určený pro diváky starší 18 let.
CNNLogoZpravodajskáAmerický zpravodajský kanál.
CS FilmLogoFilmovýČeská a slovenská filmová tvorba - filmy starší než z počátku 90. let (filmové fondy) a pásmo věnované dětem s největšími hity české animované i hrané tvorby (původní CS MINI) .
CS HistoryLogoDokumentárníCS History (bývalá WAR TV) je tematická televize, která po novém nepřináší pouze pořady s vojenskou a konspirační tématikou, ale také historické pořady věnované širší škále témat.
CS HorrorLogoFilmovýCS Horror (bývalý Horor film) je jediná stanice ve střední Evropě, která se specializuje na vysílání děsivých filmů a pořadů.
CS MysteryLogoDokumentárníSvět záhad a paranormálních jevů, svět válek i zločinů, ale i konspirací a alternativní historie. Cestování světem i vesmírem, objevování nečekaných, ale o to zajímavějších událostí, příběhů a skrytých tajemství.
Cartoon NetworkLogoDětskýDětský kanál, který přináší ty nejlepší zábavné a dobrodružné seriály, propaguje hodnotu přátelství a podporuje představivost svého hlavního publika – chlapců a dívek mezi 6 až 12 lety.
CartoonitoLogo
Cinemax HDLogoFilmovýAmerické a mezinárodní filmy, seriály z vlastní produkce Cinemaxu, dramata, komedie, akční, dobrodružné a kriminální filmy, horory, fantasy, sci-fi a historické filmy.
Cinemax2 HDLogoFilmovýArtový program oproti hlavnímu Cinemaxu, zaměřený na evropské i mezinárodní tituly od nezávislých studií, festivalové snímky, artové počiny, inspirativní i emotivní příběhy.
DELUXE RapLogo
DKSLogo
Deluxe MusicLogoHudebníNěmecký hudební televizní kanál.
Discovery HDLogoDokumentárníDokumentární naučný program o vědě, technice, vynálezech, dějinách i přírodě.
Disney ChannelLogoDětskýTelevizní program pro děti. Seriálové hity plné optimismu, motivace a dobrodružství, vysoká kvalita pořadů pro celou rodinu. (česky)
DocuBOX HDLogoDokumentárníŠiroká škála filmů a televizních programů, které do sledování a vzdělávání zapojí diváky všech věkových kategorií .
DvojkaLogoVeřejnoprávníBohatší nabídka dokumentárně publicistických pořadů, zpravodajství a důležitých sportovních přenosů, ale naleznete zde i zábavné pořady, seriály a filmy.
EXTASY 4K PLATINUMLogoErotickýPrémiový erotický program pro dospělé, který je k dispozici ve 24 hodinové verzi a přináší TOP hardcore filmy.
EbS HDLogoZpravodajskáPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.
EbS+ HDLogoZpravodajskáPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.dalších materiálů.
EroxHDLogoErotickýerotický kanál
EroxxxHDLogoErotickýerotický kanál
Erste (ARD) HDLogoZpravodajskáProdukce regionálních německých veřejnoprávních televizí.
Eurosport 2 HDLogoSportovníVysílá částečně alternativní sportovní přenosy, jako Evropský basketbal, Národní lakrosovou ligu, Twenty20 cricket, Australskou fotbalovou ligu, surfing a jiné.
Eurosport HDLogoSportovníMezi sporty na tomto sportovním kanálu dominují zejména fotbal, atletika, tenis, cyklistika, plavání, box, snooker, motoristický sport i extrémní a akční sporty.
Extreme SportsLogoSportovníExtrémní sporty - vzrušující sporty: moto-X, surfing, snowboarding, skateboarding, BMX, závody na horských kolech, windsurfing, kiteboarding, drag racing, snowmobiling, in-line skating a ještě mnohem více.
FILMproLogo
FashionBOX HDLogoMódaPořady o módě a životním stylu.
Fast&FunBox HDLogoSportovníLifestylový sportovní kanál nabízející pořady nabité adrenalinem, směs extrémních sportů od motokrosu, snowboardingu a skateboardingu, velké množství disciplín a soutěží z celého světa.
FightBox HDLogoSportovníStanice zaměřená na bojové sporty.
Film Europe + HDLogoFilmovýFilmová tvorba československých kanálů a evropské kino-distribuce.Ty nejkvalitnější filmy v HD rozlišení.
Film Europe HDLogoFilmovýStanice přináší do středoevropského regionu nejzajímavější filmy téměř z 50 zemí evropského kontinentu, oceněné na mezinárodních filmových festivalech i domácími filmovými cenami, se špičkovými režisérskými a hereckými osobnostmi. Program vysílá v původním znění s titulky, bez reklam.
Film+ HDLogoFilmovýFilmový kanál americké a evropské kinematografie pro celou rodinu. Přináší širokou paletu filmů všech žánrů a neustále obnovuje obsahovou stránku o exkluzívní televizní premiéry dobře známých a úspěšných kino titulů.
Filmbox ArthouseLogoFilmovýPrvní filmový kanál, který přináší artovou a nezávislou tvorbu z celého světa, včetně novinek z renomovaných festivalů.
Filmbox Extra HDLogoFilmovýUžijte si exkluzivní televizní premiéry filmů slavných hollywoodských studií v HD kvalitě. Kanál pro náročné diváky s vynikající kvalitou obrazu a zvuku.
Filmbox FamilyLogoFilmovýZážitek pro celou rodinu s kvalitními snímky pro rodiče a děti: animovaná tvorba, populární seriály, zábavné komedie a rodinné filmy.
Filmbox HDLogoFilmovýZábava pro všechny: stovky premiér ročně i osvědčené klasiky, od velkých akčních filmů až po nezávislé evropské snímky.
Filmbox Premium HDLogoFilmovýHollywoodské trháky s nejpopulárnějšími hvězdami krátce po premiéře v kinech. Pravý požitek pro milovníky premiér všech žánrů.
Filmbox Stars HDLogoFilmovýNekonečná zásoba pečlivě vybraných dramat, krimi thrillerů, ale i komedií, rodinných filmů, romancí a televizních seriálů.
Fishing&HuntingLogoDokumentárníŠpičkové dokumentární filmy věnované rybářským a loveckým oblastem z celého světa po celých 24 hodiny denně 7 dní v týdnu. 60 procent vysílacího času bude věnováno pořadům o rybaření a zbývající čas (40%) obsahu o lovu.
FocusLogoRegionálníZpravodajsko-informační televizní program (pro Kadaň a Klášterec nad Ohří).
Food Network HDLogoZábavaKanál, který se věnuje gastronomii. Orientuje se na vaření a požitky z dobrého jídla.
France 24 HD FRLogo
France24 HD ENLogoZpravodajskáFrancouzská zpravodajská stanice.
GRAPELogoInternetováInfokanál společnosti GRAPE SC ....najdete zde např. návod jak používat set-top-box Arris 1113 aj.
Ginx HDLogoVeřejnoprávnínejvětší světová síť pro esporty. 7/7 lineární 24hodinový kanál se snaží rozšířit dosah esportů v lineární TV. Kromě živých turnajů nabízí GINX divákům 24hodinové esports novinky, živé formáty zábavy, vyprávění příběhů, týmy, události z celého světa.
Golf Channel HDLogoSportovníKanál věnovaný exkluzivně golfu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
HBO HDLogoFilmovýHollywoodské a české celovečerní filmy uváděné krátce po kino-premiérách.
HBO2 HDLogoFilmovýStanice pro celou rodinu. V hlavním vysílacím čase přináší komediální anebo animované dětské filmy a seriály. Noční vysílání patří těžším žánrům jako jsou thrillery, dramata a horory.
HBO3 HDLogoFilmovýSoučasné seriálová tvorba a kultovní snímky z originální produkce HBO. Humorem prošpikované filmy a seriály, originální show s proslavenými baviči, komediální série z produkce HBO a speciály.
HGTV HDLogoZábavaLifestylový program zaměřený na dům a zahradu.
History ChannelLogoDokumentárníPořady o historii - faktograficé i zábavné seriály, speciály a dokumenty. Divák ve vysílání najde pořady o dějinách starověku, moderních dějinách, vojenské historii a dějiny konfliktů, techniky nebo dopravy.
Hobby TV HDLogoZábavaStanice přenese dílnu, zahradu, či garáž až k divákům na obrazovku a dá expertní rady, tipy a triky pro všechny kutily.
ID Investigation Discovery HDLogoDokumentárníDokumentární program Investigation Discovery zaměřený na skutečné kriminální příběhy většinou násilné povahy.
Infokanál (Štětí)LogoRegionálníInfokanál z Litoměřic a okolí.
JOJ Family HDLogoZábavaVlastní dramatická a zábavní tvorba z TV JOJ. Mimo té vysílá i staré české filmy a seriály nebo další zahraniční tvorbu. Vysílá 14 až 24 hodiny denně v českém jazyce.
JednotkaLogoVeřejnoprávníŠiroké spektrum pořadů zpravodajských, publicistických, zábavných pořadů a filmů.
Jim JamLogoDětskýProgram pro děti předškolního věku od 1 roku do 6 let. Všem zvídavým a hravým dětem přináší nejslavnější a nejoblíbenější dětské seriály a postavičky, jako jsou například Tomáš a přátelé, Bořek Stavitel, Požárník Sam nebo Barney a přátelé.
KLADNo.1Logo
Kamencové jezeroLogo
KiKA HDLogoDětskýNěmecká dětská televizní stanice.
Kino Barrandov HDLogoFilmovýPremiéry a reprízy převážně filmů a seriálů, zejména zahraniční provenience různého žánrového zaměření, například romantických, historických, rodinných, dále i trillerů a krimifilmů se skutečnými příběhy, sci-fi, filmy katastrofické, westerny a válečné, komedie a dramata. V nočních hodinách jsou zařazovány erotické pořady a horory.
Klínovec CAM1Logo
Klínovec CAM2Logo
Klínovec CAM3Logo
Klínovec CAM4Logo
KrbLogo
LeoTV HDLogoErotickýErotický program z české produkce, který se prezentuje pod sloganem Tvoje denní dávka neřesti. Přes den je rozdělený do čtyřhodinových bloků s původní produkcí, v noci zařadí i živé vysílání.
Levharti ChomutovLogo
Love Nature 4KLogoDokumentárníDokumentární program zaměřený na divokou přírodu v exotických zemích.
MTV EuropeLogoHudebníHudební kanál.
MTVs 00LogoHudebníHudební kanál zaměřený na období kolem roku 2000 bude skvěle doplňovat současnou hudbu na MTV Hits i klasický obsah z 80. a 90. let v portfoliu MTV.
Markíza Intern. HDLogoSoukromáSoukromá slovenská televizní stanice.
MenTVLogo
MinimaxLogoDětskýČeské a zahraniční kreslené příběhy pro děti a dospělé.
Mňam TV HDLogoDokumentárníTelevizní program o vaření a životním stylu. Primárně se zaměřuje na vaření a zdravý životní styl s předními profesionály a osobnostmi. Kromě kulinářských show se chystají i diskusní pořady a vlastní reality show.
Mňau TV HDLogoDokumentárníPořady ze světa zvířat a domácích mazlíčků. Vysílá 24 hodin denně videa se zvířaty a teleshopping.
NASA TV HDLogoDokumentárníKanál Public Channel - přímé přenosy z kosmických misí, záznamy, rozhovory klidně i s astronauty ve vesmíru.
Nasa TV UHDLogo
NatGeo Wild HDLogoDokumentárníNeobyčejná setkání člověka s divokou přírodou, fascinující detailní záběry ze světa zvířat pro celou rodinu. Bez reklamních bloků. (v angličtině)
National Geographic HDLogoDokumentárníModerní pohled na vědu, techniku, přírodu, historii a aktuální společenská témata. (v češtině)
Nick Jr. CZLogo
NickelodeonLogoDětskýProgram pro děti - vysílání se soustřeďuje především na děti ve věku 2 až 14 let. Vysílání překvapujícího, hravého a vtipného obsahu s troufalým a moderním přístupem. Vychází z filozofie "děti první" a nabízí rozmanité pořady, které inspirují, zabaví a poučí.
Nicktoons CZLogo
Nova Action HDLogoFilmovýAkční, kriminální či sci-fi filmy, seriály a sport.
Nova Cinema HDLogoFilmovýZahraniční filmy a seriály.
Nova FUN HDLogoZábavaZábava a komedie.
Nova Gold HDLogoZábavaArchiv televize Nova.
Nova HDLogoSoukromáČeská soukromá TV stanice v HD rozlišení.
Nova Lady HDLogoZábavaProgram pro dámské publikum, které se může těšit na seriály, filmy, reality show, včetně pořadů z produkce Novy.
Nova Sport 1 HDLogoSportovníČeský prémiový sportovní televizní kanál. Vysílá běžné sporty a vysoce kvalitní sportovní akce, vlastní cenná práva na vysílací licence pro hlavní sportovní ligy a události včetně národní hokejové ligy (NHL), tenisových turnajů ATP a moto GP, ale i Wimbledon a zápasy UEFA Europa League.
Nova Sport 2 HDLogoSportovníSportovní události, které získaly obrovskou popularitu, zejména v zahraničí, a které v České republice dosud nebyly v podobném rozsahu vysílány, včetně Národní basketbalové asociace (NBA), Světových šipkových turnajů, ligy bojovníků UFC , a také mezinárodní rugby. Vysílá také i Wimbledon a zápasy UEFA Europa League.
OKO1 HDLogoRegionálníKlášterecký zpravodajsko-informační televizní program (Klášterec nad Ohří).
OKTVLogo
OKplus HDLogoInternetovátelevize pro žatecký region - zpravodajství a kulturní dění
Paprika TVLogoZábavaKulinářská televizní stanice. Vedle vaření v kuchyni představuje kanál ve svých pořadech divákům také malé hospůdky, restaurace a hotely v našem regionu. Mezi nejsledovanější patří pořady s šéfkuchařem Jamiem Oliverem.
Paramount NetworkLogoZábavaParádní zábava pro celou rodinu - skvělé filmové tráhky i oblíbené a vzrušující seriály mnoha různých žánrů navazující na kanál Prima Comedy Central.
Poslanecká sněmovnaLogo
Praha TVLogoRegionálníZpravodajství, kultura, sport, videotext, upoutávky, dokumenty, reklama, sponzoring, teleshopping.
Prima Cool HDLogoFilmovýPremiéry amerických seriálů. Vysílané filmy jsou na rozdíl od seriálů často starší a méně známé. Vysílá i některé zahraniční reality show, ale i původní vlastní pořady.
Prima HDLogoSoukromáRodinný televizní program v HD rozlišení.
Prima Krimi HDLogoSoukromáProgram pro milovníky detektivních filmů a seriálů.
Prima Love HDLogoFilmovýProgram zaměřený na dramatickou tvorbu, zejména mimoevropskou provenienci. Seriály, filmy, zábavné pořady a reality show.
Prima MAX HDLogoFilmovýVysílá dramatickou mimoevropskou tvorbu, zejména severoamerické provenience. Obsah: filmy, seriály, různé formáty reality show.
Prima Show HDLogoZábavaLáska, napětí, zábava, vzrušení, soutěže, dobrodružství i velké výhry v televizní realitě. Sledujte nové reality show i reprízy vašich oblíbených pořadů.
Prima Star HDLogoZábavaKanál pro všechny milovníky klasické "Prima" zábavy (archivní pořady FTV PRIMA).
Prima ZOOM HDLogoSoukromáDokumentárně vzdělávací televizní kanál. Sedm tematických bloků je pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách od 20.00 do 23.00 hod. se zaměřením na: Největší katastrofy, Po stopách historie, Fascinující příroda, Zaostřeno na války, Úžasné oceány, Zázraky říše zvířat, Tajemství Země a vesmíru.
RTVS24 HDLogoVeřejnoprávníArchivní filmy, seriály, hudbu, zábavu a dokumenty veřejnoprávní Slovenské i České televize.
Rakovník kameraLogo
RebelLogoHudebníHudební (především rockové) klipy, zprávy z rocku i motoristický magazín.
Reg..tele.. Ústecka (TV Litoměřicka)LogoRegionálníLitoměřická regionální TV.
RelaxLogoSoukromáRockové videoklipy, vlastní pořady a lokální zpravodajství regionálních partnerů.
Retro Music TVLogoHudebníHudební produkce od počátku 60. do první poloviny 90. let dvacátého století (horní hranice se s časem přiměřeně posouvá) s důrazem na českou a slovenskou archivní produkci. Střední proud popu a rocku.
RiK TV HDLogoDětskýSlovenský dětský kanál
SeznamTV HDLogoZpravodajskáInformačně-zábavná televize, živé zpravodajské relace, interaktivní tématická studia, premiéry publicistických pořadů, vybraný obsah ze Stream.cz, publicistiku, životní styl, zábavu a obsahové promo služeb Seznamu.
SlowTV Krušná TVLogo
SlowTV Panorama TVLogo
SlowTV letiště PrahaLogo
Spektrum HDLogoDokumentárníPopulárně-vědecké programy orientované jak na společnost, civilizaci historii a přírodu, tak na cestování, či problémy rodinného života. Stanice nabízí nejen množství programů zakoupených od mezinárodních distributorů, ale klade důraz i na vlastní produkci.
Spektrum home HDLogoZábavaProgram pro kutily. Kanál se zaměřuje na ženy a muže zajímající se o bydlení, dům a zahradu, nebo ty, kteří hledají inspiraci, konkrétní rady a doporučení od odborníků, jak tyto úpravy provést vlastníma rukama.
Sport1 HDLogoSportovníSportovní televizní program.
Sport2 HDLogoSportovníSportovní televizní program.
Sporty TVLogo
TA3 HDLogoZpravodajskáPrvní soukromá zpravodajská televizní stanice na Slovensku, která vysílá 24 hodin denně zpravodajské a publicistické pořady.
TLC HDLogoDokumentárníLifestylová televizní stanice především pro ženy. Vyjadřuje se k tématům a problémům, se kterými se ve svém každodenním životě setkávají: například zdraví, rodina, kariéra, vztahy, přátelství, móda a volný čas. Její záběr je skutečně široký, od pořadů typu proměna a svatební plánování až po vychovávání dětí, vaření, osobní růst nebo úpravu a dekoraci interiérů.
TV Lux HDLogoSoukromáSlovenská katolická televize.
TV NOE HDLogoSoukromáVysílání zaměřené na křesťanského diváka, předkládá ale divákům i různé nekonfesní vzdělávací pořady z oblasti historie a přírodních věd (zejména astronomie a biologie) či pohádky pro děti.
TV Spark HDLogoVeřejnoprávnídokumentárně-diskusní kanál, který je zaměřený na diskuse a na atraktivní dokumentární filmy z divácky nejzajímavějších oblastí se zaměřením na historii a přírodu, ale i na aktuální témata současnosti. Kanál je ve slovenštině a vysílá 24/7.
TV8.SK HDLogoInteraktivníSlovenská televize s nabídkou audiotextových služeb - hry, kvízy, interaktivní pořady.
TVP1 HDLogoVeřejnoprávníPolská veřejnoprávní TV.
TVP2 HDLogoVeřejnoprávníPolská veřejnoprávní TV - různorodé pořady (dokumentární, historické, talkshow, game-show), zaměřen je ale především na zábavu: stand-up comedy, komediální show, kabaret a tematické talk show (například o cestování nebo cizích kulturách).
TVP3 HDLogoZpravodajskáPolský zpravodajský a informační kanál.
Teletext ČTLogo
TrailerLogo
TravelChannel HDLogoDokumentárníSvětové cestování. Travel Channel přináší praktické rady při výběru a plánování opravdové dovolené a zároveň umožňuje divákům jednoduše sedět a zprostředkovaně si užívat fascinujících míst ve společnosti poutavých reportérů z celého světa. (v češtině)
UnianLogoZpravodajskáUkrainský veřejný televizní kanál - zprávy o politické a sociální sféře, zprávy o filmovém průmyslu, populární filmy, programy vlastní produkce, stejně jako hudební klipy - to vše je k dispozici 24 hodin denně!
WDR HDLogoVeřejnoprávníNěmecká zpravodajská stanice.
Warner TVLogo
YachtingTVLogoSportovníExkluzivní obsah především pro milovníky tohoto krásného životního stylu z oblasti yachtingu. Kanál je v angličtině a vysílá 24/7.
ZDF HDLogoZpravodajskáNěmecká celoplošná veřejnoprávní televize.
ZDF Info HDLogoZpravodajskáNěmecká veřejnoprávní televize. Informační pořady a zpravodajství.
ZDF Neo HDLogoZpravodajskáNěmecké zábavní relace, fascinující dokumenty, zábavní hudební pořady, hrané filmy, úspěšné mezinárodní seriály a komedie. Celovečerní filmy nebudou jenom americké produkce, ale také kvalitní evropské filmy, které nejsou zajímavé pro komerční televize.
i-Vysočina-czLogo
nám. 1.máje ChomutovLogo
Óčko HDLogoHudebníHudební videoklipy, přes den aktuální domácí i zahraniční populární hudba, večer starší písně. Stanice dává prostor i menšinovým hudebním žánrům a součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády. Televize Óčko také každoročně vyhlašuje výroční Hudební ceny Óčka.
Óčko Star HDLogoHudebníNejvětší hity od 60. až do 90. let. Domácí i světové hity, časem prověřené skladby. Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další zlaté hity.
ÚTVLogo
ČT 😀 (Déčko) / ČT Art HDLogoKulturaKulturní program české veřejnoprávní TV - vysílá bez reklam.
ČT1 HDLogoVeřejnoprávníPrvní program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT1 JM HDLogo
ČT1 JZC HDLogo
ČT1 SM HDLogoVeřejnoprávníPrvní program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT1 SVC HDLogo
ČT2 HDLogoVeřejnoprávníDruhý program české veřejnoprávní TV v HD rozlišení orientován na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu.
ČT24 HDLogoZpravodajskáZpravodajský program české veřejnoprávní TV. Vysílá 24 hodin denně zprávy a publicistiku. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci.
ČT4 Sport HDLogoSportovníČtvrtý program české veřejnoprávní TV orientován na sport v HD rozlišení.
Šláger MuzikaLogoHudebníTelevize, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry.
Šláger OriginalLogoHudebníVysílá české, moravské a slovenské písničky a tím chce zachovat národní tradice všech regionů. Jako bonus nabízí nejen tradiční folklor, ale i nové písničky nejrůznějších žánrů. Vše doprovází mluvené slovo i zábavné programy.
Šlágr Premium HDLogo
Žatec náměstíLogo

Dostupné rádia v tomto balíčku

Doplňkové služby a programové balíčky:

Mobil/PC
0 Kč / měsíc
 • Sledujte TV na telefonu, tabletu nebo na počítači.

 • K nabídce Základ možno dokoupit za 25,-Kč.
14 dní zpět
25 Kč / měsíc
 • Rozšiřte si možnost zpětného přetáčení ze 7 dnů až na 14dní.
  Podporované stanice

 • Sledujte tak své pořady v naprosté volnosti, kdy Vy chcete!
Nahrávání 25
25 Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 25 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 3 měsíců.
Nahrávání 50
50 Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 50 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců
Nahrávání 100
100 Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 100 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců

Filmbox
249 Kč
/ měsíc
 • 11 programů
 • FilmBox Premium, FilmBox Family, 360 TuneBox, DocuBox, Erox, Eroxxx, FashionBox, Filmbox Arthouse, FilmBox Extra, FightBox, Fast & FunBox
Plus
119 Kč
/ měsíc
 • 9 programů
 • CS Mystery, Extreme Sports, CS Film, Fishing & Hunting, TV Paprika, Cartoon Network, CS Horror, CS History, Golf Channel
HBO
199 Kč
/ měsíc
 • 4 programy
 • HBO, HBO 2, HBO 3, Max
HBO MAX
333 Kč
/ měsíc
 • 6 programů
 • HBO, HBO 2, HBO 3, Max, Cinemax, Cinemax 2
Cinemax
199 Kč
/ měsíc
 • 2 programy
 • Cinemax, Cinemax 2
Sport
199 Kč
/ měsíc
 • 10 programů
 • Golf Channel, FightBox, Fast & FunBox, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Arena Sport 1, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2
4k-UHD
29 Kč
/ měsíc
 • 2 programy
 • Love Nature, Extasy 4K Platinum

Platnost ceníku od 15.12.2022. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Dohledovým orgánem nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
Provozovatel IPTV služby je společnost GRAPE SC, a.s., IČO 25708783.