programů celkem
programů v HD kvalitě
Doplňkové služby:
 • Funkce Archív a Pauza
 • Přetáčení až 7 dní zpět s možností rozšířit až na 14 dní
 • Nahrávání až 5 hodin záznamu, uložení 14 dní
 • Set Top Box – Prodej dle aktuálního ceníku nebo pronájem za 69 Kč/měsíčně (pronájem je podmíněn vratnou zálohou 1000,- Kč)
 • Aplikace v Samsung Tizen a Android TV ZDARMA
 • Sledování v mobilu, tabletu a PC
NázevKategoriePopis
Filmbox StarsFilmovýNekonečná zásoba pečlivě vybraných dramat, krimi thrillerů, ale i komedií, rodinných filmů, romancí a televizních seriálů.
RelaxSoukromáRockové videoklipy, vlastní pořady a lokální zpravodajství regionálních partnerů.
RebelHudebníHudební (především rockové) klipy, zprávy z rocku i motoristický magazín.
FilmBox HDFilmovýZábava pro všechny: stovky premiér ročně i osvědčené klasiky, od velkých akčních filmů až po nezávislé evropské snímky.
AMC HDFilmovýAMC Channel uvádí vybrané filmy ze své filmotéky.
AXNFilmovýStanice zaměřená především na seriály a filmy.
Film Europe + HDFilmovýFilmová tvorba československých kanálů a evropské kino-distribuce.Ty nejkvalitnější filmy v HD rozlišení.
Discovery HDDokumentárníDokumentární naučný program o vědě, technice, vynálezech, dějinách i přírodě.
History ChannelDokumentárníPořady o historii – faktograficé i zábavné seriály, speciály a dokumenty. Divák ve vysílání najde pořady o dějinách starověku, moderních dějinách, vojenské historii a dějiny konfliktů, techniky nebo dopravy.
National Geographic HDDokumentárníModerní pohled na vědu, techniku, přírodu, historii a aktuální společenská témata. (v češtině)
National Geographic Wild HDDokumentárníNeobyčejná setkání člověka s divokou přírodou, fascinující detailní záběry ze světa zvířat pro celou rodinu. Bez reklamních bloků. (v angličtině)
Travel Channel HDDokumentárníSvětové cestování. Travel Channel přináší praktické rady při výběru a plánování opravdové dovolené a zároveň umožňuje divákům jednoduše sedět a zprostředkovaně si užívat fascinujících míst ve společnosti poutavých reportérů z celého světa. (v češtině)
NickelodeonDětskýProgram pro děti – vysílání se soustřeďuje především na děti ve věku 2 až 14 let. Vysílání překvapujícího, hravého a vtipného obsahu s troufalým a moderním přístupem. Vychází z filozofie „děti první“ a nabízí rozmanité pořady, které inspirují, zabaví a poučí.
Disney ChannelDětskýTelevizní program pro děti. Seriálové hity plné optimismu, motivace a dobrodružství, vysoká kvalita pořadů pro celou rodinu. (česky)
BabyTVDětskýPestrý a bezpečný svět TV zábavy pro nejmenší děti (do 3 let). Program tvořen ve spolupráci s předními psychlology, zaměřen na hru, zábavu a rozvoj dítěte, podpořen výukou angličtiny. Bez reklamním bloků v angličtině a němčině.
CBS RealityDokumentárníVystupují zde skuteční lidé a shlédnete opravdové příběhy. Nejsou zde žádní herci, scénáře ani senzace. Program odráží život takový, jaký je. Můžete vidět mnoho žánrů včetně záchrany a přežití, kriminalitu, příběhy o zvířatech i živelné pohromy. Schéma především zdůrazňuje hrdinství požárníků, policie a nemocničního personálu. Vysílání obsahuje kombinaci záběrů z průmyslových kamer a natáčení během akce.
Deluxe MusicHudebníNěmecký hudební televizní kanál.
Film+ HDFilmovýFilmový kanál americké a evropské kinematografie pro celou rodinu. Přináší širokou paletu filmů všech žánrů a neustále obnovuje obsahovou stránku o exkluzívní televizní premiéry dobře známých a úspěšných kino titulů.
TLC HDDokumentárníLifestylová televizní stanice především pro ženy. Vyjadřuje se k tématům a problémům, se kterými se ve svém každodenním životě setkávají: například zdraví, rodina, kariéra, vztahy, přátelství, móda a volný čas. Její záběr je skutečně široký, od pořadů typu proměna a svatební plánování až po vychovávání dětí, vaření, osobní růst nebo úpravu a dekoraci interiérů.
Film Europe HDFilmovýStanice přináší do středoevropského regionu nejzajímavější filmy téměř z 50 zemí evropského kontinentu, oceněné na mezinárodních filmových festivalech i domácími filmovými cenami, se špičkovými režisérskými a hereckými osobnostmi. Program vysílá v původním znění s titulky, bez reklam.
NetVietSmíšenýStanice pro vietnamské spoluobčany, kteří se nacházejí v zahraničí. Vysílá mix různých pořadů – od zpravodajství, kultury, dokumentů, zábavy a filmů z Vietnamu.
Food Network HDZábavaKanál, který se věnuje gastronomii. Orientuje se na vaření a požitky z dobrého jídla.
LEO TV HDErotickýErotický program z české produkce, který se prezentuje pod sloganem Tvoje denní dávka neřesti. Přes den je rozdělený do čtyřhodinových bloků s původní produkcí, v noci zařadí i živé vysílání.
IDDokumentárníDokumentární program Investigation Discovery zaměřený na skutečné kriminální příběhy většinou násilné povahy.
Spektrum HDDokumentárníPopulárně-vědecké programy orientované jak na společnost, civilizaci historii a přírodu, tak na cestování, či problémy rodinného života. Stanice nabízí nejen množství programů zakoupených od mezinárodních distributorů, ale klade důraz i na vlastní produkci.
MTV’s 00HudebníHudební kanál zaměřený na období kolem roku 2000 bude skvěle doplňovat současnou hudbu na MTV Hits i klasický obsah z 80. a 90. let v portfoliu MTV.
MinimaxDětskýČeské a zahraniční kreslené příběhy pro děti a dospělé.
JimJamDětskýProgram pro děti předškolního věku od 1 roku do 6 let. Všem zvídavým a hravým dětem přináší nejslavnější a nejoblíbenější dětské seriály a postavičky, jako jsou například Tomáš a přátelé, Bořek Stavitel, Požárník Sam nebo Barney a přátelé.
Brazzers TV Europe HDErotickýHard erotický program určený pro diváky starší 18 let.
TA3 HDZpravodajskáPrvní soukromá zpravodajská televizní stanice na Slovensku, která vysílá 24 hodin denně zpravodajské a publicistické pořady.
MTV EuropeHudebníHudební kanál.
HGTV HDZábavaLifestylový program zaměřený na dům a zahradu.
Arcadia WORDL HDDokumentárníCestopisný televizní kanál – cestovní průvodce zaměřený na městské portréty, přírodní filmy, světové kulturní památky UNESCO a dobrodružné dokumenty jak pro cesty, dovolenou nebo jednoduše relax.
ČT1 HDVeřejnoprávníPrvní program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT2 HDVeřejnoprávníDruhý program české veřejnoprávní TV v HD rozlišení orientován na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu.
ČT sport HDSportovníČtvrtý program české veřejnoprávní TV orientován na sport v HD rozlišení.
ČT 😀 HDDětskýDětský program české veřejnoprávní TV – vysílá bez reklam.
ČT Art HDKulturaKulturní program české veřejnoprávní TV – vysílá bez reklam.
Nova HDSoukromáČeská soukromá TV stanice v HD rozlišení.
Prima HDSoukromáRodinný televizní program v HD rozlišení.
Prima Cool HDFilmovýPremiéry amerických seriálů. Vysílané filmy jsou na rozdíl od seriálů často starší a méně známé. Vysílá i některé zahraniční reality show, ale i původní vlastní pořady.
Prima Love HDFilmovýProgram zaměřený na dramatickou tvorbu, zejména mimoevropskou provenienci. Seriály, filmy, zábavné pořady a reality show.
Prima ZOOM HDSoukromáDokumentárně vzdělávací televizní kanál. Sedm tematických bloků je pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách od 20.00 do 23.00 hod. se zaměřením na: Největší katastrofy, Po stopách historie, Fascinující příroda, Zaostřeno na války, Úžasné oceány, Zázraky říše zvířat, Tajemství Země a vesmíru.
Barrandov TV HDSoukromáZpravodajství, filmy i pořady pro děti. Rozsáhlá filmová knihovna a bohatý archiv. Základ programu budou tvořit dokumenty, interaktivní servisní pořady a filmy, se zaměřením hlavně na česko-slovenskou televizní tvorbu.
Nova Cinema HDFilmovýZahraniční filmy a seriály.
JOJ Family HDZábavaVlastní dramatická a zábavní tvorba z TV JOJ. Mimo té vysílá i staré české filmy a seriály nebo další zahraniční tvorbu. Vysílá 14 až 24 hodiny denně v českém jazyce.
Óčko HDHudebníHudební videoklipy, přes den aktuální domácí i zahraniční populární hudba, večer starší písně. Stanice dává prostor i menšinovým hudebním žánrům a součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády. Televize Óčko také každoročně vyhlašuje výroční Hudební ceny Óčka.
Óčko STAR HDHudebníNejvětší hity od 60. až do 90. let. Domácí i světové hity, časem prověřené skladby. Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další zlaté hity.
NOVA GOLD HDZábavaArchiv televize Nova.
TV NOESoukromáVysílání zaměřené na křesťanského diváka, předkládá ale divákům i různé nekonfesní vzdělávací pořady z oblasti historie a přírodních věd (zejména astronomie a biologie) či pohádky pro děti.
KiKA HDDětskýNěmecká dětská televizní stanice.
TV lux HDSoukromáSlovenská katolická televize.
WDRVeřejnoprávníNěmecká zpravodajská stanice.
OKO1 HDRegionálníKlášterecký zpravodajsko-informační televizní program (Klášterec nad Ohří).
Focus TVRegionálníZpravodajsko-informační televizní program (pro Kadaň a Klášterec nad Ohří).
3satVeřejnoprávníNěmecký veřejný televizní kanál bez reklam zaměřený na kulturu.
Arte HDVeřejnoprávníVeřejný francouzsko-německý televizní kanál v oblasti kultury a umění.
BBC World News HDZpravodajskáBritská zpravodajská stanice. Vysílá zprávy, dokumenty, životní styl a rozhovory.
TVP 1 HDVeřejnoprávníPolská veřejnoprávní TV.
TVP 2 HDVeřejnoprávníPolská veřejnoprávní TV – různorodé pořady (dokumentární, historické, talkshow, game-show), zaměřen je ale především na zábavu: stand-up comedy, komediální show, kabaret a tematické talk show (například o cestování nebo cizích kulturách).
TV8 HDInteraktivníSlovenská televize s nabídkou audiotextových služeb – hry, kvízy, interaktivní pořady.
ČT24 HDZpravodajskáZpravodajský program české veřejnoprávní TV. Vysílá 24 hodin denně zprávy a publicistiku. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci.
TV OK plusInternetovátelevize pro žatecký region – zpravodajství a kulturní dění
GRAPE SC InfokanálInternetováInfokanál společnosti GRAPE SC ….najdete zde např. návod jak používat set-top-box Arris 1113 aj.
Animal Planet HDDokumentárníAmerický dokumentární kanál vysílající vlastní produkci o divokých zvířatech, domácích mazlíčcích, veterinářích a podobně.
Kino Barrandov HDFilmovýPremiéry a reprízy převážně filmů a seriálů, zejména zahraniční provenience různého žánrového zaměření, například romantických, historických, rodinných, dále i trillerů a krimifilmů se skutečnými příběhy, sci-fi, filmy katastrofické, westerny a válečné, komedie a dramata. V nočních hodinách jsou zařazovány erotické pořady a horory.
Barrandov Krimi HDFilmovýDětský a dokumentární program. Vlastní tvorbu TV Barrandov, dále zábavné zahraniční pořady a večer se zaměřuje na dokumentární tvorbu.
Prima MAX HDFilmovýVysílá dramatickou mimoevropskou tvorbu, zejména severoamerické provenience. Obsah: filmy, seriály, různé formáty reality show.
Mňam TV HDDokumentárníTelevizní program o vaření a životním stylu. Primárně se zaměřuje na vaření a zdravý životní styl s předními profesionály a osobnostmi. Kromě kulinářských show se chystají i diskusní pořady a vlastní reality show.
Mňau TVDokumentárníPořady ze světa zvířat a domácích mazlíčků. Vysílá 24 hodin denně videa se zvířaty a teleshopping.
Retro Music TVHudebníHudební produkce od počátku 60. do první poloviny 90. let dvacátého století (horní hranice se s časem přiměřeně posouvá) s důrazem na českou a slovenskou archivní produkci. Střední proud popu a rocku.
Das ErsteZpravodajskáProdukce regionálních německých veřejnoprávních televizí.
EbSZpravodajskáPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.
EbS+ZpravodajskáPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.dalších materiálů.
Markíza International HDSoukromáSoukromá slovenská televizní stanice.
Infokanál LTRegionálníInfokanál z Litoměřic a okolí.
Praha TVRegionálníZpravodajství, kultura, sport, videotext, upoutávky, dokumenty, reklama, sponzoring, teleshopping.
Regionální televize LitoměřickoRegionálníLitoměřická regionální TV.
TVP 3ZpravodajskáPolský zpravodajský a informační kanál.
ZDFZpravodajskáNěmecká celoplošná veřejnoprávní televize.
ZDF infoZpravodajskáNěmecká veřejnoprávní televize. Informační pořady a zpravodajství.
ZDF neoZpravodajskáNěmecké zábavní relace, fascinující dokumenty, zábavní hudební pořady, hrané filmy, úspěšné mezinárodní seriály a komedie. Celovečerní filmy nebudou jenom americké produkce, ale také kvalitní evropské filmy, které nejsou zajímavé pro komerční televize.
Bloomberg EuropeZpravodajskáBurzovní zpravodajství v angličtině.
Al JazeeraZpravodajskáKatarská zpravodajská stanice v angličtině.
Thai TV Global NetworkZpravodajskáZpravodajství, informace, zábava z Thajska.
NASA TV HDDokumentárníKanál Public Channel – přímé přenosy z kosmických misí, záznamy, rozhovory klidně i s astronauty ve vesmíru.
Seznam.czZpravodajskáInformačně-zábavná televize, živé zpravodajské relace, interaktivní tématická studia, premiéry publicistických pořadů, vybraný obsah ze Stream.cz, publicistiku, životní styl, zábavu a obsahové promo služeb Seznamu.
Prima KRIMI HDSoukromáProgram pro milovníky detektivních filmů a seriálů.
HOBBY TV HDZábavaStanice přenese dílnu, zahradu, či garáž až k divákům na obrazovku a dá expertní rady, tipy a triky pro všechny kutily.
Arena Sport 2SportovníOblíbené sportovní pořady a události. MotorSport (NASCAR Xfinity), FOTBAL (anglická 2. liga Sky Bet Championship, portugalská Premiera Liga, nizozemská Eredivisie, Rakouská fotbalová Bundesliga, švýcarská Super League a čísnká Chinese Super League).
Auto Motor und SportSportovníProgram pro motoristy – novinky, recenze, zajímavosti ze motorového světa včetně motoristického sportu.
CNNZpravodajskáAmerický zpravodajský kanál.
ČT3 HDVeřejnoprávníVeřejnoprávní kanál vysílá výběr ze zlatého televizního fondu ČT, tematické magazíny i základní informační servis spojený nyní s COVID-19. (vysílání ukončeno 31.12.2022)
CNN Prima NEWS HDZpravodajskáDomácí a mezinárodní zpravodajství zajištěné rozsáhlou síti reportérů CNN po celém světě. Diváci tak získají aktuální informace v reálném čase z míst, kam se většina ostatních redakcí dostane jen obtížně, s odstupem anebo vůbec.
Discovery Science HDDokumentárníDokumentární pořady věnované vědě a technice, vědeckým postupům při vyšetřování zločinu a další související oblasti.
Paramount NetworkZábavaParádní zábava pro celou rodinu – skvělé filmové tráhky i oblíbené a vzrušující seriály mnoha různých žánrů navazující na kanál Prima Comedy Central.
TV RiK HDDětskýSlovenský dětský kanál
Šláger Premium HDHudební
UnianZpravodajskáUkrainský veřejný televizní kanál – zprávy o politické a sociální sféře, zprávy o filmovém průmyslu, populární filmy, programy vlastní produkce, stejně jako hudební klipy – to vše je k dispozici 24 hodin denně!
Nova Action HDFilmovýAkční, kriminální či sci-fi filmy, seriály a sport.
Nova Fun HDZábavaZábava a komedie.
Prima Star HDZábavaKanál pro všechny milovníky klasické „Prima“ zábavy (archivní pořady FTV PRIMA).
Nova Lady HDZábavaProgram pro dámské publikum, které se může těšit na seriály, filmy, reality show, včetně pořadů z produkce Novy.
Prima Show HDZábavaLáska, napětí, zábava, vzrušení, soutěže, dobrodružství i velké výhry v televizní realitě. Sledujte nové reality show i reprízy vašich oblíbených pořadů.
Šláger MuzikaHudebníTelevize, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry.
Šláger Originál HDHudebníVysílá české, moravské a slovenské písničky a tím chce zachovat národní tradice všech regionů. Jako bonus nabízí nejen tradiční folklor, ale i nové písničky nejrůznějších žánrů. Vše doprovází mluvené slovo i zábavné programy.
STV 1 HDVeřejnoprávníŠiroké spektrum pořadů zpravodajských, publicistických, zábavných pořadů a filmů.
STV 2 HDVeřejnoprávníBohatší nabídka dokumentárně publicistických pořadů, zpravodajství a důležitých sportovních přenosů, ale naleznete zde i zábavné pořady, seriály a filmy.
RTVS 24 HDZpravodajskáSlovenský veřejnoprávní zpravodajský kanál, který nahradil původní kanál Trojka. Základem stanice jsou pravidelné zpravodajské bloky, doplněné o premiéry a reprízy zpravodajských a publicistických pořadů, které byly do té doby vyráběny primárně pro Jednotku, Dvojku a Rádio Slovensko.
France 24 francouzskyZpravodajskáFrancouzský zpravodajský kanál originál, ve francouzštině.
France 24 anglickyZpravodajskáFrancouzský zpravodajský kanál v angličtině.
Levharti ChomutovSportovníStream chomutovských basketbalistů včetně jejich zápasů.
Ústecká TV (ÚTV)ZpravodajskáZpravodajský kanál z Ústeckého kraje ze všech oblastí dění.
KLADNo.1Soukromáregionální TV
i-Vysočina.czSoukromáregionální TV
Náš Region TVRegionálníRegionální a lokální tv zpravodajství s propagací turisticky atraktivních míst a akcí v jednotlivých oblastech ČR. V současné době spolupracuje s více než stovkou lokálních, regionálních a internetových televizí.
Nova Sport 1 HDSportovníČeský prémiový sportovní televizní kanál. Vysílá běžné sporty a vysoce kvalitní sportovní akce, vlastní cenná práva na vysílací licence pro hlavní sportovní ligy a události včetně národní hokejové ligy (NHL), tenisových turnajů ATP a moto GP, ale i Wimbledon a zápasy UEFA Europa League.
Nova Sport 2 HDSportovníSportovní události, které získaly obrovskou popularitu, zejména v zahraničí, a které v České republice dosud nebyly v podobném rozsahu vysílány, včetně Národní basketbalové asociace (NBA), Světových šipkových turnajů, ligy bojovníků UFC , a také mezinárodní rugby. Vysílá také i Wimbledon a zápasy UEFA Europa League.
Arena Sport 1SportovníOblíbené sportovní pořady a události. MotorSport (NASCAR Xfinity), FOTBAL (anglická 2. liga Sky Bet Championship, portugalská Premiera Liga, nizozemská Eredivisie, Rakouská fotbalová Bundesliga, švýcarská Super League a čísnká Chinese Super League).
Sport 1 HDSportovníSportovní televizní program.
Sport 2 HDSportovníSportovní televizní program.
Eurosport 1 HDSportovníMezi sporty na tomto sportovním kanálu dominují zejména fotbal, atletika, tenis, cyklistika, plavání, box, snooker, motoristický sport i extrémní a akční sporty.
Eurosport 2 HDSportovníVysílá částečně alternativní sportovní přenosy, jako Evropský basketbal, Národní lakrosovou ligu, Twenty20 cricket, Australskou fotbalovou ligu, surfing a jiné.
HBO HDFilmovýHollywoodské a české celovečerní filmy uváděné krátce po kino-premiérách.
HBO 2 HDFilmovýStanice pro celou rodinu. V hlavním vysílacím čase přináší komediální anebo animované dětské filmy a seriály. Noční vysílání patří těžším žánrům jako jsou thrillery, dramata a horory.
HBO 3 HDFilmovýSoučasné seriálová tvorba a kultovní snímky z originální produkce HBO. Humorem prošpikované filmy a seriály, originální show s proslavenými baviči, komediální série z produkce HBO a speciály.
HBO MAX (streamovací platforma)FilmovýVideotéka s nabídkou stovek hodin pořadů z originální produkce HBO a hollywoodských studií. Jen ty nejlepší filmy a seriály. Už nepotřebujete televizi ani set-top box, stačí Vaše mobilní zařízení. Sledujte filmy jednoduše, bez stahování a reklam, v češtině nebo v originálním znění.
Cinemax HDFilmovýAmerické a mezinárodní filmy, seriály z vlastní produkce Cinemaxu, dramata, komedie, akční, dobrodružné a kriminální filmy, horory, fantasy, sci-fi a historické filmy.
Cinemax 2 HDFilmovýArtový program oproti hlavnímu Cinemaxu, zaměřený na evropské i mezinárodní tituly od nezávislých studií, festivalové snímky, artové počiny, inspirativní i emotivní příběhy.
CS MysteryDokumentárníSvět záhad a paranormálních jevů, svět válek i zločinů, ale i konspirací a alternativní historie. Cestování světem i vesmírem, objevování nečekaných, ale o to zajímavějších událostí, příběhů a skrytých tajemství.
Extreme SportsSportovníExtrémní sporty – vzrušující sporty: moto-X, surfing, snowboarding, skateboarding, BMX, závody na horských kolech, windsurfing, kiteboarding, drag racing, snowmobiling, in-line skating a ještě mnohem více.
CS FilmFilmovýČeská a slovenská filmová tvorba – filmy starší než z počátku 90. let (filmové fondy) a pásmo věnované dětem s největšími hity české animované i hrané tvorby (původní CS MINI) .
Fishing & HuntingDokumentárníŠpičkové dokumentární filmy věnované rybářským a loveckým oblastem z celého světa po celých 24 hodiny denně 7 dní v týdnu. 60 procent vysílacího času bude věnováno pořadům o rybaření a zbývající čas (40%) obsahu o lovu.
TV PaprikaZábavaKulinářská televizní stanice. Vedle vaření v kuchyni představuje kanál ve svých pořadech divákům také malé hospůdky, restaurace a hotely v našem regionu. Mezi nejsledovanější patří pořady s šéfkuchařem Jamiem Oliverem.
Cartoon Network CZDětskýDětský kanál, který přináší ty nejlepší zábavné a dobrodružné seriály, propaguje hodnotu přátelství a podporuje představivost svého hlavního publika – chlapců a dívek mezi 6 až 12 lety.
Spektrum HomeZábavaProgram pro kutily. Kanál se zaměřuje na ženy a muže zajímající se o bydlení, dům a zahradu, nebo ty, kteří hledají inspiraci, konkrétní rady a doporučení od odborníků, jak tyto úpravy provést vlastníma rukama.
CS HorrorFilmovýCS Horror (bývalý Horor film) je jediná stanice ve střední Evropě, která se specializuje na vysílání děsivých filmů a pořadů.
CS HistoryDokumentárníCS History (bývalá WAR TV) je tematická televize, která po novém nepřináší pouze pořady s vojenskou a konspirační tématikou, ale také historické pořady věnované širší škále témat.
Sport 5 HDSportovníAutomobilový sport a automobilismus, ale i další sporty. Pořady o představování novinek na automobilovém trhu, přímé přenosy závodů i kvalifikací z mistrovství. Zpravodajství, publicistika i pořady zaměřené na kombinace sportu, zdravé výživy, krásy i vzdělávací pořady.
Golf Channel HDSportovníKanál věnovaný exkluzivně golfu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
DTXDokumentárníKanál zaměřený zejména na mužské publikum ve věku od 18–45 let, kteří milují automobilové sporty a extrémní zábavu – rychlá auta, jídlo, peníze a samozřejmě všechny druhy sportu.
FilmBox Premium HDFilmovýHollywoodské trháky s nejpopulárnějšími hvězdami krátce po premiéře v kinech. Pravý požitek pro milovníky premiér všech žánrů.
Filmbox FamilyFilmovýZážitek pro celou rodinu s kvalitními snímky pro rodiče a děti: animovaná tvorba, populární seriály, zábavné komedie a rodinné filmy.
360 TuneBox HDHudebníHudební HD stanice – méně známé a nové interprety, zaměření na hip hop, indie rock, populární a elektronickou hudbu. Každý měsíc 100 nových videoklipů.
DocuBOX HDDokumentárníŠiroká škála filmů a televizních programů, které do sledování a vzdělávání zapojí diváky všech věkových kategorií .
Erox HDErotickýerotický kanál
Eroxxx HDErotickýerotický kanál
FashionBOX HDMódaPořady o módě a životním stylu.
Filmbox Arthouse HDFilmovýPrvní filmový kanál, který přináší artovou a nezávislou tvorbu z celého světa, včetně novinek z renomovaných festivalů.
FilmBox Extra HDFilmovýUžijte si exkluzivní televizní premiéry filmů slavných hollywoodských studií v HD kvalitě. Kanál pro náročné diváky s vynikající kvalitou obrazu a zvuku.
Fightbox HDSportovníStanice zaměřená na bojové sporty.
Fast & FunBox HDSportovníLifestylový sportovní kanál nabízející pořady nabité adrenalinem, směs extrémních sportů od motokrosu, snowboardingu a skateboardingu, velké množství disciplín a soutěží z celého světa.
Love Nature 4KDokumentárníDokumentární program zaměřený na divokou přírodu v exotických zemích.
Extasy 4KErotickýPrémiový erotický program pro dospělé, který je k dispozici ve 24 hodinové verzi a přináší TOP hardcore filmy.
Doplňkové služby a programové balíčky:

Mobil/PC
0,- Kč / měsíc
 • Sledujte TV na telefonu, tabletu nebo na počítači.

 • K nabídce Základ možno dokoupit za 25,-Kč.
14 dní zpět
25,- Kč / měsíc
 • Rozšiřte si možnost zpětného přetáčení ze 7 dnů až na 14dní.

 • Sledujte tak své pořady v naprosté volnosti, kdy Vy chcete!
Nahrávání 25
25,- Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 25 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 3 měsíců.
Nahrávání 50
50,- Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 50 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců
Nahrávání 100
100,- Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 100 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců

Filmbox
249,- Kč
/ měsíc
 • 11 programů
 • FilmBox Premium, FilmBox Family, 360 TuneBox, DocuBox, Erox, Eroxxx, FashionBox, Filmbox Arthouse, FilmBox Extra, FightBox, Fast & FunBox
Plus
119,- Kč
/ měsíc
 • 11 programů
 • CS Mystery, Extreme Sports, CS Film, Fishing & Hunting, TV Paprika, Cartoon Network, CS Horror, CS History, Sport 5, Golf Channel, DTX
HBO
199,- Kč
/ měsíc
 • 4 programy
 • HBO, HBO 2, HBO 3, HBO Max
HBO MAX
333,- Kč
/ měsíc
 • 6 programů
 • HBO, HBO 2, HBO 3, HBO Max, Cinemax, Cinemax 2
Cinemax
199,- Kč
/ měsíc
 • 2 programy
 • Cinemax, Cinemax 2
Sport
199,- Kč
/ měsíc
 • 12 programů
 • Sport 5, Golf Channel, DTX, FightBox, Fast & FunBox, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Arena Sport 1, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2
4k-UHD
29,- Kč
/ měsíc
 • 2 programy
 • Love Nature, Extasy 4K

Dohledovým orgánem nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
Provozovatel IPTV služby je společnost GRAPE SC, a.s., IČO 25708783.