Vážení zákazníci,

výrazně jsme zvýšili kvalitu našeho připojení zčtyřnásobením centrální internetové konektivity z 2x10Gbps na 2x40Gbps a dále jsme ve spolupráci s firmou GrapeSC a.s pro Vás připravili zcela nový systém pro sledování televize a souvisejících služeb.

Vybrat si nyní můžete z více než 150 televizních programů včetně řady prémiových kanálů, například všech programů HBO a HBO MAX.

Televizní pořady můžete nyní sledovat na většině chytrých televizí s operačním systémem Samsung Tizen, nebo Android. Můžete tedy ušetřit za nákup nebo pronájem settopboxu.

Součástí i nejnižší nabídky je dokonale fungující zpětné přehrávání na všech televizních stanicích 7 dní zpět s možností rozšíření na 14 dní.

Kompletní televizní nabídka je nově dostupná i v mobilním telefonu, tabletu, nebo počítači.

Nově můžete využít nahrávání až 100 hodin záznamu, na dobu až 6 měsíců.

Snížili jsme cenu pronájmu za settopbox z 99Kč na 69Kč měsíčně.

Nadále zůstává možnost sledovat televizní vysílání přes vlastní podporovaný settopbox – ARRIS/Motorola VIP1003, ARRIS VIP1113 (model Motorola VIP1910 je třeba vyměnit za novější).

Cena za měsíc připojení k Internetu a televizi se zvýšila, výběrem vhodné kombinace z našeho nového ceníku můžete ale přesto ušetřit.

Výrazně můžete ušetřit například výběrem filmového balíčku jen na období svátků, nebo ho zrušit v době dovolené.

V souladu s Vámi uzavřenou smlouvu a všeobecnými podmínkami měníme ceník našich služeb od 15. 12. 2022.

Náš dosavadní televizní systém bude pracovat do konce roku 2022, potom bude deaktivován. Prostudujte si tedy prosím novou nabídku televizních služeb co nejdříve.

V případě, že si nový tarif nevyberete, je možné Vaši smlouvu bez sankcí vypovědět.