programů celkem
programů v HD kvalitě
Doplňkové služby:
 • Funkce Archív a Pauza
 • Přetáčení až 7 dní zpět s možností rozšířit až na 14 dní
 • Nahrávání až 5 hodin záznamu, uložení 14 dní
 • Set Top Box – Prodej dle aktuálního ceníku nebo pronájem za 69 Kč/měsíčně (pronájem je podmíněn vratnou zálohou 1000,- Kč)
 • Aplikace v Samsung Tizen a Android TV ZDARMA
 • Sledování v mobilu, tabletu a PC
NAZEV LOGO KATEGORIE POPIS
ČT1 HDLogoVeřejnoprávníPrvní program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT2 HDLogoVeřejnoprávníDruhý program české veřejnoprávní TV v HD rozlišení orientován na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu.
Nova HDLogoSoukromáČeská soukromá TV stanice v HD rozlišení.
Prima HDLogoSoukromáRodinný televizní program v HD rozlišení.
Prima Cool HDLogoFilmovýPremiéry amerických seriálů. Vysílané filmy jsou na rozdíl od seriálů často starší a méně známé. Vysílá i některé zahraniční reality show, ale i původní vlastní pořady.
Prima Krimi HDLogoSoukromáProgram pro milovníky detektivních filmů a seriálů.
Prima MAX HDLogoFilmovýVysílá dramatickou mimoevropskou tvorbu, zejména severoamerické provenience. Obsah: filmy, seriály, různé formáty reality show.
Prima Love HDLogoFilmovýProgram zaměřený na dramatickou tvorbu, zejména mimoevropskou provenienci. Seriály, filmy, zábavné pořady a reality show.
Nova FUN HDLogoZábavaZábava a komedie.
Nova Cinema HDLogoFilmovýZahraniční filmy a seriály.
Nova Action HDLogoFilmovýAkční, kriminální či sci-fi filmy, seriály a sport.
Prima Show HDLogoZábavaLáska, napětí, zábava, vzrušení, soutěže, dobrodružství i velké výhry v televizní realitě. Sledujte nové reality show i reprízy vašich oblíbených pořadů.
Prima Star HDLogoZábavaKanál pro všechny milovníky klasické "Prima" zábavy (archivní pořady FTV PRIMA).
CNN Prima News HDLogoZpravodajskáDomácí a mezinárodní zpravodajství zajištěné rozsáhlou síti reportérů CNN po celém světě. Diváci tak získají aktuální informace v reálném čase z míst, kam se většina ostatních redakcí dostane jen obtížně, s odstupem anebo vůbec.
Prima ZOOM HDLogoSoukromáDokumentárně vzdělávací televizní kanál. Sedm tematických bloků je pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách od 20.00 do 23.00 hod. se zaměřením na: Největší katastrofy, Po stopách historie, Fascinující příroda, Zaostřeno na války, Úžasné oceány, Zázraky říše zvířat, Tajemství Země a vesmíru.
Paramount NetworkLogoZábavaParádní zábava pro celou rodinu - skvělé filmové tráhky i oblíbené a vzrušující seriály mnoha různých žánrů navazující na kanál Prima Comedy Central.
Nova Gold HDLogoZábavaArchiv televize Nova.
Nova Lady HDLogoZábavaProgram pro dámské publikum, které se může těšit na seriály, filmy, reality show, včetně pořadů z produkce Novy.
Warner TVLogo
Filmbox HDLogoFilmovýZábava pro všechny: stovky premiér ročně i osvědčené klasiky, od velkých akčních filmů až po nezávislé evropské snímky.
Film Europe + HDLogoFilmovýFilmová tvorba československých kanálů a evropské kino-distribuce.Ty nejkvalitnější filmy v HD rozlišení.
Film Europe HDLogoFilmovýStanice přináší do středoevropského regionu nejzajímavější filmy téměř z 50 zemí evropského kontinentu, oceněné na mezinárodních filmových festivalech i domácími filmovými cenami, se špičkovými režisérskými a hereckými osobnostmi. Program vysílá v původním znění s titulky, bez reklam.
TV Spark HDLogoVeřejnoprávnídokumentárně-diskusní kanál, který je zaměřený na diskuse a na atraktivní dokumentární filmy z divácky nejzajímavějších oblastí se zaměřením na historii a přírodu, ale i na aktuální témata současnosti. Kanál je ve slovenštině a vysílá 24/7.
Barrandov HDLogoSoukromáZpravodajství, filmy i pořady pro děti. Rozsáhlá filmová knihovna a bohatý archiv. Základ programu budou tvořit dokumenty, interaktivní servisní pořady a filmy, se zaměřením hlavně na česko-slovenskou televizní tvorbu.
Kino Barrandov HDLogoFilmovýPremiéry a reprízy převážně filmů a seriálů, zejména zahraniční provenience různého žánrového zaměření, například romantických, historických, rodinných, dále i trillerů a krimifilmů se skutečnými příběhy, sci-fi, filmy katastrofické, westerny a válečné, komedie a dramata. V nočních hodinách jsou zařazovány erotické pořady a horory.
Barrandov Krimi HDLogoFilmovýDětský a dokumentární program. Vlastní tvorbu TV Barrandov, dále zábavné zahraniční pořady a večer se zaměřuje na dokumentární tvorbu.
SeznamTV HDLogoZpravodajskáInformačně-zábavná televize, živé zpravodajské relace, interaktivní tématická studia, premiéry publicistických pořadů, vybraný obsah ze Stream.cz, publicistiku, životní styl, zábavu a obsahové promo služeb Seznamu.
ČT 😀 (Déčko) / ČT Art HDLogoKulturaKulturní program české veřejnoprávní TV - vysílá bez reklam.
AXNLogoFilmovýStanice zaměřená především na seriály a filmy.
Film+ HDLogoFilmovýFilmový kanál americké a evropské kinematografie pro celou rodinu. Přináší širokou paletu filmů všech žánrů a neustále obnovuje obsahovou stránku o exkluzívní televizní premiéry dobře známých a úspěšných kino titulů.
AMC HDLogoFilmovýAMC Channel uvádí vybrané filmy ze své filmotéky.
RelaxLogoSoukromáRockové videoklipy, vlastní pořady a lokální zpravodajství regionálních partnerů.
Infokanál (Štětí)LogoRegionálníInfokanál z Litoměřic a okolí.
OKplus HDLogoInternetovátelevize pro žatecký region - zpravodajství a kulturní dění
A11LogoRegionálníRegionální a lokální tv zpravodajství s propagací turisticky atraktivních míst a akcí v jednotlivých oblastech ČR. V současné době spolupracuje s více než stovkou lokálních, regionálních a internetových televizí.
ÚTVLogo
OKO1 HDLogoRegionálníKlášterecký zpravodajsko-informační televizní program (Klášterec nad Ohří).
TV NOE HDLogoSoukromáVysílání zaměřené na křesťanského diváka, předkládá ale divákům i různé nekonfesní vzdělávací pořady z oblasti historie a přírodních věd (zejména astronomie a biologie) či pohádky pro děti.
FocusLogoRegionálníZpravodajsko-informační televizní program (pro Kadaň a Klášterec nad Ohří).
Praha TVLogoRegionálníZpravodajství, kultura, sport, videotext, upoutávky, dokumenty, reklama, sponzoring, teleshopping.
Mňau TV HDLogoDokumentárníPořady ze světa zvířat a domácích mazlíčků. Vysílá 24 hodin denně videa se zvířaty a teleshopping.
FILMproLogo
JednotkaLogoVeřejnoprávníŠiroké spektrum pořadů zpravodajských, publicistických, zábavných pořadů a filmů.
DvojkaLogoVeřejnoprávníBohatší nabídka dokumentárně publicistických pořadů, zpravodajství a důležitých sportovních přenosů, ale naleznete zde i zábavné pořady, seriály a filmy.
Markíza Intern. HDLogoSoukromáSoukromá slovenská televizní stanice.
JOJ Family HDLogoZábavaVlastní dramatická a zábavní tvorba z TV JOJ. Mimo té vysílá i staré české filmy a seriály nebo další zahraniční tvorbu. Vysílá 14 až 24 hodiny denně v českém jazyce.
TV8.SK HDLogoInteraktivníSlovenská televize s nabídkou audiotextových služeb - hry, kvízy, interaktivní pořady.
TV Lux HDLogoSoukromáSlovenská katolická televize.
KLADNo.1Logo
i-Vysočina-czLogo
Disney ChannelLogoDětskýTelevizní program pro děti. Seriálové hity plné optimismu, motivace a dobrodružství, vysoká kvalita pořadů pro celou rodinu. (česky)
MinimaxLogoDětskýČeské a zahraniční kreslené příběhy pro děti a dospělé.
Jim JamLogoDětskýProgram pro děti předškolního věku od 1 roku do 6 let. Všem zvídavým a hravým dětem přináší nejslavnější a nejoblíbenější dětské seriály a postavičky, jako jsou například Tomáš a přátelé, Bořek Stavitel, Požárník Sam nebo Barney a přátelé.
RiK TV HDLogoDětskýSlovenský dětský kanál
Baby TVLogoDětskýPestrý a bezpečný svět TV zábavy pro nejmenší děti (do 3 let). Program tvořen ve spolupráci s předními psychlology, zaměřen na hru, zábavu a rozvoj dítěte, podpořen výukou angličtiny. Bez reklamním bloků v angličtině a němčině.
NickelodeonLogoDětskýProgram pro děti - vysílání se soustřeďuje především na děti ve věku 2 až 14 let. Vysílání překvapujícího, hravého a vtipného obsahu s troufalým a moderním přístupem. Vychází z filozofie "děti první" a nabízí rozmanité pořady, které inspirují, zabaví a poučí.
KiKA HDLogoDětskýNěmecká dětská televizní stanice.
Óčko HDLogoHudebníHudební videoklipy, přes den aktuální domácí i zahraniční populární hudba, večer starší písně. Stanice dává prostor i menšinovým hudebním žánrům a součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády. Televize Óčko také každoročně vyhlašuje výroční Hudební ceny Óčka.
Óčko Star HDLogoHudebníNejvětší hity od 60. až do 90. let. Domácí i světové hity, časem prověřené skladby. Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další zlaté hity.
Retro Music TVLogoHudebníHudební produkce od počátku 60. do první poloviny 90. let dvacátého století (horní hranice se s časem přiměřeně posouvá) s důrazem na českou a slovenskou archivní produkci. Střední proud popu a rocku.
RebelLogoHudebníHudební (především rockové) klipy, zprávy z rocku i motoristický magazín.
Deluxe MusicLogoHudebníNěmecký hudební televizní kanál.
MTV EuropeLogoHudebníHudební kanál.
MTVs 00LogoHudebníHudební kanál zaměřený na období kolem roku 2000 bude skvěle doplňovat současnou hudbu na MTV Hits i klasický obsah z 80. a 90. let v portfoliu MTV.
Šláger MuzikaLogoHudebníTelevize, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry.
Šláger OriginalLogoHudebníVysílá české, moravské a slovenské písničky a tím chce zachovat národní tradice všech regionů. Jako bonus nabízí nejen tradiční folklor, ale i nové písničky nejrůznějších žánrů. Vše doprovází mluvené slovo i zábavné programy.
Šlágr Premium HDLogo
National Geographic HDLogoDokumentárníModerní pohled na vědu, techniku, přírodu, historii a aktuální společenská témata. (v češtině)
NatGeo Wild HDLogoDokumentárníNeobyčejná setkání člověka s divokou přírodou, fascinující detailní záběry ze světa zvířat pro celou rodinu. Bez reklamních bloků. (v angličtině)
Spektrum HDLogoDokumentárníPopulárně-vědecké programy orientované jak na společnost, civilizaci historii a přírodu, tak na cestování, či problémy rodinného života. Stanice nabízí nejen množství programů zakoupených od mezinárodních distributorů, ale klade důraz i na vlastní produkci.
Animal Planet HDLogoDokumentárníAmerický dokumentární kanál vysílající vlastní produkci o divokých zvířatech, domácích mazlíčcích, veterinářích a podobně.
Discovery HDLogoDokumentárníDokumentární naučný program o vědě, technice, vynálezech, dějinách i přírodě.
BBC Earth HDLogoDokumentárníDokumentární pořady věnované vědě a technice, vědeckým postupům při vyšetřování zločinu a další související oblasti.
History ChannelLogoDokumentárníPořady o historii - faktograficé i zábavné seriály, speciály a dokumenty. Divák ve vysílání najde pořady o dějinách starověku, moderních dějinách, vojenské historii a dějiny konfliktů, techniky nebo dopravy.
ID Investigation Discovery HDLogoDokumentárníDokumentární program Investigation Discovery zaměřený na skutečné kriminální příběhy většinou násilné povahy.
Mňam TV HDLogoDokumentárníTelevizní program o vaření a životním stylu. Primárně se zaměřuje na vaření a zdravý životní styl s předními profesionály a osobnostmi. Kromě kulinářských show se chystají i diskusní pořady a vlastní reality show.
Food Network HDLogoZábavaKanál, který se věnuje gastronomii. Orientuje se na vaření a požitky z dobrého jídla.
Hobby TV HDLogoZábavaStanice přenese dílnu, zahradu, či garáž až k divákům na obrazovku a dá expertní rady, tipy a triky pro všechny kutily.
Spektrum home HDLogoZábavaProgram pro kutily. Kanál se zaměřuje na ženy a muže zajímající se o bydlení, dům a zahradu, nebo ty, kteří hledají inspiraci, konkrétní rady a doporučení od odborníků, jak tyto úpravy provést vlastníma rukama.
TravelChannel HDLogoDokumentárníSvětové cestování. Travel Channel přináší praktické rady při výběru a plánování opravdové dovolené a zároveň umožňuje divákům jednoduše sedět a zprostředkovaně si užívat fascinujících míst ve společnosti poutavých reportérů z celého světa. (v češtině)
TLC HDLogoDokumentárníLifestylová televizní stanice především pro ženy. Vyjadřuje se k tématům a problémům, se kterými se ve svém každodenním životě setkávají: například zdraví, rodina, kariéra, vztahy, přátelství, móda a volný čas. Její záběr je skutečně široký, od pořadů typu proměna a svatební plánování až po vychovávání dětí, vaření, osobní růst nebo úpravu a dekoraci interiérů.
Arcadia World HDLogo
NASA TV HDLogoDokumentárníKanál Public Channel - přímé přenosy z kosmických misí, záznamy, rozhovory klidně i s astronauty ve vesmíru.
Nasa TV UHDLogo
HGTV HDLogoZábavaLifestylový program zaměřený na dům a zahradu.
ČT24 HDLogoZpravodajskáZpravodajský program české veřejnoprávní TV. Vysílá 24 hodin denně zprávy a publicistiku. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci.
France24 HD ENLogoZpravodajskáFrancouzská zpravodajská stanice.
France 24 HD FRLogo
EbS HDLogoZpravodajskáPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.
EbS+ HDLogoZpravodajskáPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.dalších materiálů.
TA3 HDLogoZpravodajskáPrvní soukromá zpravodajská televizní stanice na Slovensku, která vysílá 24 hodin denně zpravodajské a publicistické pořady.
CNNLogoZpravodajskáAmerický zpravodajský kanál.
BBC News HDLogoZpravodajskáBritská zpravodajská stanice. Vysílá zprávy, dokumenty, životní styl a rozhovory.
Poslanecká sněmovnaLogo
ZDF Info HDLogoZpravodajskáNěmecká veřejnoprávní televize. Informační pořady a zpravodajství.
UnianLogoZpravodajskáUkrainský veřejný televizní kanál - zprávy o politické a sociální sféře, zprávy o filmovém průmyslu, populární filmy, programy vlastní produkce, stejně jako hudební klipy - to vše je k dispozici 24 hodin denně!
Bloomberg EuropeLogoZpravodajskáBurzovní zpravodajství v angličtině.
Al Jazeera HDLogoZpravodajskáKatarská zpravodajská stanice v angličtině.
RTVS24 HDLogoVeřejnoprávníArchivní filmy, seriály, hudbu, zábavu a dokumenty veřejnoprávní Slovenské i České televize.
ČT4 Sport HDLogoSportovníČtvrtý program české veřejnoprávní TV orientován na sport v HD rozlišení.
Nova Sport 1 HDLogoSportovníČeský prémiový sportovní televizní kanál. Vysílá běžné sporty a vysoce kvalitní sportovní akce, vlastní cenná práva na vysílací licence pro hlavní sportovní ligy a události včetně národní hokejové ligy (NHL), tenisových turnajů ATP a moto GP, ale i Wimbledon a zápasy UEFA Europa League.
Nova Sport 2 HDLogoSportovníSportovní události, které získaly obrovskou popularitu, zejména v zahraničí, a které v České republice dosud nebyly v podobném rozsahu vysílány, včetně Národní basketbalové asociace (NBA), Světových šipkových turnajů, ligy bojovníků UFC , a také mezinárodní rugby. Vysílá také i Wimbledon a zápasy UEFA Europa League.
Eurosport HDLogoSportovníMezi sporty na tomto sportovním kanálu dominují zejména fotbal, atletika, tenis, cyklistika, plavání, box, snooker, motoristický sport i extrémní a akční sporty.
Eurosport 2 HDLogoSportovníVysílá částečně alternativní sportovní přenosy, jako Evropský basketbal, Národní lakrosovou ligu, Twenty20 cricket, Australskou fotbalovou ligu, surfing a jiné.
Sport1 HDLogoSportovníSportovní televizní program.
Sport2 HDLogoSportovníSportovní televizní program.
Sporty TVLogo
Arena 1 HDLogoSportovníOblíbené sportovní pořady a události. MotorSport (NASCAR Xfinity), FOTBAL (anglická 2. liga Sky Bet Championship, portugalská Premiera Liga, nizozemská Eredivisie, Rakouská fotbalová Bundesliga, švýcarská Super League a čísnká Chinese Super League).
Arena 2 HDLogoSportovníOblíbené sportovní pořady a události. MotorSport (NASCAR Xfinity), FOTBAL (anglická 2. liga Sky Bet Championship, portugalská Premiera Liga, nizozemská Eredivisie, Rakouská fotbalová Bundesliga, švýcarská Super League a čísnká Chinese Super League).
Automotor Sport HDLogoSportovníProgram pro motoristy - novinky, recenze, zajímavosti ze motorového světa včetně motoristického sportu.
Ginx HDLogoVeřejnoprávnínejvětší světová síť pro esporty. 7/7 lineární 24hodinový kanál se snaží rozšířit dosah esportů v lineární TV. Kromě živých turnajů nabízí GINX divákům 24hodinové esports novinky, živé formáty zábavy, vyprávění příběhů, týmy, události z celého světa.
Levharti ChomutovLogo
YachtingTVLogoSportovníExkluzivní obsah především pro milovníky tohoto krásného životního stylu z oblasti yachtingu. Kanál je v angličtině a vysílá 24/7.
LeoTV HDLogoErotickýErotický program z české produkce, který se prezentuje pod sloganem Tvoje denní dávka neřesti. Přes den je rozdělený do čtyřhodinových bloků s původní produkcí, v noci zařadí i živé vysílání.
Brazzers Europe HDLogoErotickýHard erotický program určený pro diváky starší 18 let.
MenTVLogo
TVP1 HDLogoVeřejnoprávníPolská veřejnoprávní TV.
TVP2 HDLogoVeřejnoprávníPolská veřejnoprávní TV - různorodé pořady (dokumentární, historické, talkshow, game-show), zaměřen je ale především na zábavu: stand-up comedy, komediální show, kabaret a tematické talk show (například o cestování nebo cizích kulturách).
TVP3 HDLogoZpravodajskáPolský zpravodajský a informační kanál.
ZDF HDLogoZpravodajskáNěmecká celoplošná veřejnoprávní televize.
ZDF Neo HDLogoZpravodajskáNěmecké zábavní relace, fascinující dokumenty, zábavní hudební pořady, hrané filmy, úspěšné mezinárodní seriály a komedie. Celovečerní filmy nebudou jenom americké produkce, ale také kvalitní evropské filmy, které nejsou zajímavé pro komerční televize.
Erste (ARD) HDLogoZpravodajskáProdukce regionálních německých veřejnoprávních televizí.
3sat HDLogoVeřejnoprávníNěmecký veřejný televizní kanál bez reklam zaměřený na kulturu.
Arte HDLogoVeřejnoprávníVeřejný francouzsko-německý televizní kanál v oblasti kultury a umění.
WDR HDLogoVeřejnoprávníNěmecká zpravodajská stanice.
GRAPELogoInternetováInfokanál společnosti GRAPE SC ....najdete zde např. návod jak používat set-top-box Arris 1113 aj.
DKSLogo
Žatec náměstíLogo
KrbLogo
Akvárium HDLogo
SlowTV letiště PrahaLogo
Klínovec CAM1Logo
Klínovec CAM2Logo
Klínovec CAM3Logo
Klínovec CAM4Logo
Alšovka panoramaLogo
Alšovka malá sjezdovkaLogo
Alšovka velká sjezdovkaLogo
nám. 1.máje ChomutovLogo
Kamencové jezeroLogo
Teletext ČTLogo
ČT1 SM HDLogoVeřejnoprávníPrvní program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT1 JM HDLogo
ČT1 SVC HDLogo
ČT1 JZC HDLogo
Rakovník kameraLogo
Reg..tele.. Ústecka (TV Litoměřicka)LogoRegionálníLitoměřická regionální TV.
SlowTV Krušná TVLogo
SlowTV Panorama TVLogo
TrailerLogo

Dostupné rádia v tomto balíčku

Doplňkové služby a programové balíčky:

Mobil/PC
0,- Kč / měsíc
 • Sledujte TV na telefonu, tabletu nebo na počítači.

 • K nabídce Základ možno dokoupit za 25,-Kč.
14 dní zpět
25,- Kč / měsíc
 • Rozšiřte si možnost zpětného přetáčení ze 7 dnů až na 14dní.
  Podporované stanice

 • Sledujte tak své pořady v naprosté volnosti, kdy Vy chcete!
Nahrávání 25
25,- Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 25 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 3 měsíců.
Nahrávání 50
50,- Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 50 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců
Nahrávání 100
100,- Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 100 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců

Filmbox
249,- Kč
/ měsíc
 • 11 programů
 • FilmBox Premium, FilmBox Family, 360 TuneBox, DocuBox, Erox, Eroxxx, FashionBox, Filmbox Arthouse, FilmBox Extra, FightBox, Fast & FunBox
Plus
119,- Kč
/ měsíc
 • 9 programů
 • CS Mystery, Extreme Sports, CS Film, Fishing & Hunting, TV Paprika, Cartoon Network, CS Horror, CS History, Golf Channel
HBO
199,- Kč
/ měsíc
 • 4 programy
 • HBO, HBO 2, HBO 3, HBO Max
HBO MAX
333,- Kč
/ měsíc
 • 6 programů
 • HBO, HBO 2, HBO 3, HBO Max, Cinemax, Cinemax 2
Cinemax
199,- Kč
/ měsíc
 • 2 programy
 • Cinemax, Cinemax 2
Sport
199,- Kč
/ měsíc
 • 10 programů
 • Golf Channel, FightBox, Fast & FunBox, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Arena Sport 1, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2
4k-UHD
29,- Kč
/ měsíc
 • 2 programy
 • Love Nature, Extasy 4K Platinum

Platnost ceníku od 15.12.2022. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Dohledovým orgánem nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
Provozovatel IPTV služby je společnost GRAPE SC, a.s., IČO 25708783.