programů celkem
programů v HD kvalitě
Doplňkové služby:
 • Funkce Archív a Pauza
 • Přetáčení až 7 dní zpět s možností rozšířit až na 14 dní
 • Nahrávání až 5 hodin záznamu, uložení 14 dní
 • Set Top Box – Prodej dle aktuálního ceníku nebo pronájem za 69 Kč/měsíčně (pronájem je podmíněn vratnou zálohou 1000,- Kč)
 • Aplikace v Samsung Tizen a Android TV (službu je možné přikoupit k balíčku za 25,- Kč/měsíčně)
 • Sledování v mobilu, tabletu a PC (službu je možné přikoupit k balíčku za 25,- Kč/měsíčně)
Název:Kategorie:Popis:
ČT1 HDVeřejnoprávníPrvní program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT2 HDVeřejnoprávníDruhý program české veřejnoprávní TV v HD rozlišení orientován na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu.
ČT sport HDSportovníČtvrtý program české veřejnoprávní TV orientován na sport v HD rozlišení.
ČT D HDDětskýDětský program české veřejnoprávní TV – vysílá bez reklam.
ČT Art HDKulturaKulturní program české veřejnoprávní TV – vysílá bez reklam.
Nova HDSoukromáČeská soukromá TV stanice v HD rozlišení.
Prima HDSoukromáRodinný televizní program v HD rozlišení.
Prima Cool HDFilmovýPremiéry amerických seriálů. Vysílané filmy jsou na rozdíl od seriálů často starší a méně známé. Vysílá i některé zahraniční reality show, ale i původní vlastní pořady.
Prima Love HDFilmovýProgram zaměřený na dramatickou tvorbu, zejména mimoevropskou provenienci. Seriály, filmy, zábavné pořady a reality show.
Prima ZOOM HDSoukromáDokumentárně vzdělávací televizní kanál. Sedm tematických bloků je pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách od 20.00 do 23.00 hod. se zaměřením na: Největší katastrofy, Po stopách historie, Fascinující příroda, Zaostřeno na války, Úžasné oceány, Zázraky říše zvířat, Tajemství Země a vesmíru.
Barrandov TV HDSoukromáZpravodajství, filmy i pořady pro děti. Rozsáhlá filmová knihovna a bohatý archiv. Základ programu budou tvořit dokumenty, interaktivní servisní pořady a filmy, se zaměřením hlavně na česko-slovenskou televizní tvorbu.
Nova Cinema HDFilmovýZahraniční filmy a seriály.
JOJ Family HDZábavaVlastní dramatická a zábavní tvorba z TV JOJ. Mimo té vysílá i staré české filmy a seriály nebo další zahraniční tvorbu. Vysílá 14 až 24 hodiny denně v českém jazyce.
Óčko HDHudebníHudební videoklipy, přes den aktuální domácí i zahraniční populární hudba, večer starší písně. Stanice dává prostor i menšinovým hudebním žánrům a součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády. Televize Óčko také každoročně vyhlašuje výroční Hudební ceny Óčka.
Óčko STAR HDHudebníNejvětší hity od 60. až do 90. let. Domácí i světové hity, časem prověřené skladby. Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další zlaté hity.
NOVA GOLD HDZábavaArchiv televize Nova.
TV NOESoukromáVysílání zaměřené na křesťanského diváka, předkládá ale divákům i různé nekonfesní vzdělávací pořady z oblasti historie a přírodních věd (zejména astronomie a biologie) či pohádky pro děti.
KiKA HDDětskýNěmecká dětská televizní stanice.
TV lux HDSoukromáSlovenská katolická televize.
WDRVeřejnoprávníNěmecká zpravodajská stanice.
OKO1 HDRegionálníKlášterecký zpravodajsko-informační televizní program (Klášterec nad Ohří).
Focus TVRegionálníZpravodajsko-informační televizní program (pro Kadaň a Klášterec nad Ohří).
3satVeřejnoprávníNěmecký veřejný televizní kanál bez reklam zaměřený na kulturu.
Arte HDVeřejnoprávníVeřejný francouzsko-německý televizní kanál v oblasti kultury a umění.
BBC World News HDZpravodajskáBritská zpravodajská stanice. Vysílá zprávy, dokumenty, životní styl a rozhovory.
TVP 1 HDVeřejnoprávníPolská veřejnoprávní TV.
TVP 2 HDVeřejnoprávníPolská veřejnoprávní TV – různorodé pořady (dokumentární, historické, talkshow, game-show), zaměřen je ale především na zábavu: stand-up comedy, komediální show, kabaret a tematické talk show (například o cestování nebo cizích kulturách).
TV8 HDInteraktivníSlovenská televize s nabídkou audiotextových služeb – hry, kvízy, interaktivní pořady.
ČT24 HDZpravodajskáZpravodajský program české veřejnoprávní TV. Vysílá 24 hodin denně zprávy a publicistiku. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci.
TV OK plusInternetovátelevize pro žatecký region – zpravodajství a kulturní dění
GRAPE SC InfokanálInternetováInfokanál společnosti GRAPE SC ….najdete zde např. návod jak používat set-top-box Arris 1113 aj.
Animal Planet HDDokumentárníAmerický dokumentární kanál vysílající vlastní produkci o divokých zvířatech, domácích mazlíčcích, veterinářích a podobně.
Kino Barrandov HDFilmovýPremiéry a reprízy převážně filmů a seriálů, zejména zahraniční provenience různého žánrového zaměření, například romantických, historických, rodinných, dále i trillerů a krimifilmů se skutečnými příběhy, sci-fi, filmy katastrofické, westerny a válečné, komedie a dramata. V nočních hodinách jsou zařazovány erotické pořady a horory.
Barrandov Krimi HDFilmovýDětský a dokumentární program. Vlastní tvorbu TV Barrandov, dále zábavné zahraniční pořady a večer se zaměřuje na dokumentární tvorbu.
Prima MAX HDFilmovýVysílá dramatickou mimoevropskou tvorbu, zejména severoamerické provenience. Obsah: filmy, seriály, různé formáty reality show.
Mňam TV HDDokumentárníTelevizní program o vaření a životním stylu. Primárně se zaměřuje na vaření a zdravý životní styl s předními profesionály a osobnostmi. Kromě kulinářských show se chystají i diskusní pořady a vlastní reality show.
Mňau TVDokumentárníPořady ze světa zvířat a domácích mazlíčků. Vysílá 24 hodin denně videa se zvířaty a teleshopping.
Retro Music TVHudebníHudební produkce od počátku 60. do první poloviny 90. let dvacátého století (horní hranice se s časem přiměřeně posouvá) s důrazem na českou a slovenskou archivní produkci. Střední proud popu a rocku.
Das ErsteZpravodajskáProdukce regionálních německých veřejnoprávních televizí.
EbSZpravodajskáPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.
EbS+ZpravodajskáPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.dalších materiálů.
Markíza International HDSoukromáSoukromá slovenská televizní stanice.
Infokanál LTRegionálníInfokanál z Litoměřic a okolí.
Praha TVRegionálníZpravodajství, kultura, sport, videotext, upoutávky, dokumenty, reklama, sponzoring, teleshopping.
Regionální televize LitoměřickoRegionálníLitoměřická regionální TV.
TVP 3ZpravodajskáPolský zpravodajský a informační kanál.
ZDFZpravodajskáNěmecká celoplošná veřejnoprávní televize.
ZDF infoZpravodajskáNěmecká veřejnoprávní televize. Informační pořady a zpravodajství.
ZDF neoZpravodajskáNěmecké zábavní relace, fascinující dokumenty, zábavní hudební pořady, hrané filmy, úspěšné mezinárodní seriály a komedie. Celovečerní filmy nebudou jenom americké produkce, ale také kvalitní evropské filmy, které nejsou zajímavé pro komerční televize.
Bloomberg EuropeZpravodajskáBurzovní zpravodajství v angličtině.
Al JazeeraZpravodajskáKatarská zpravodajská stanice v angličtině.
Thai TV Global NetworkZpravodajskáZpravodajství, informace, zábava z Thajska.
NASA TV HDDokumentárníKanál Public Channel – přímé přenosy z kosmických misí, záznamy, rozhovory klidně i s astronauty ve vesmíru.
Seznam.czZpravodajskáInformačně-zábavná televize, živé zpravodajské relace, interaktivní tématická studia, premiéry publicistických pořadů, vybraný obsah ze Stream.cz, publicistiku, životní styl, zábavu a obsahové promo služeb Seznamu.
Prima KRIMI HDSoukromáProgram pro milovníky detektivních filmů a seriálů.
HOBBY TV HDZábavaStanice přenese dílnu, zahradu, či garáž až k divákům na obrazovku a dá expertní rady, tipy a triky pro všechny kutily.
Arena Sport 2SportovníOblíbené sportovní pořady a události. MotorSport (NASCAR Xfinity), FOTBAL (anglická 2. liga Sky Bet Championship, portugalská Premiera Liga, nizozemská Eredivisie, Rakouská fotbalová Bundesliga, švýcarská Super League a čísnká Chinese Super League).
Auto Motor und SportSportovníProgram pro motoristy – novinky, recenze, zajímavosti ze motorového světa včetně motoristického sportu.
CNNZpravodajskáAmerický zpravodajský kanál.
CNN Prima NEWS HDZpravodajskáDomácí a mezinárodní zpravodajství zajištěné rozsáhlou síti reportérů CNN po celém světě. Diváci tak získají aktuální informace v reálném čase z míst, kam se většina ostatních redakcí dostane jen obtížně, s odstupem anebo vůbec.
Yachting TVDokumentárníYachting TV, zatím vysíláme v testovacím módu. Jak již název napovídá, bude tento program přinášet exkluzivní obsah především pro milovníky tohoto krásného životního stylu z oblasti yachtingu.
Paramount NetworkZábavaParádní zábava pro celou rodinu – skvělé filmové tráhky i oblíbené a vzrušující seriály mnoha různých žánrů navazující na kanál Prima Comedy Central.
Spektrum HomeZábavaProgram pro kutily. Kanál se zaměřuje na ženy a muže zajímající se o bydlení, dům a zahradu, nebo ty, kteří hledají inspiraci, konkrétní rady a doporučení od odborníků, jak tyto úpravy provést vlastníma rukama.
TV RiK HDDětskýSlovenský dětský kanál
Šláger Premium HDHudebníHudební kanál s nejen českými a slovenskými písničkami. Najdete zde i americké country.
UnianZpravodajskáUkrainský veřejný televizní kanál – zprávy o politické a sociální sféře, zprávy o filmovém průmyslu, populární filmy, programy vlastní produkce, stejně jako hudební klipy – to vše je k dispozici 24 hodin denně!
Nova Action HDFilmovýAkční, kriminální či sci-fi filmy, seriály a sport.
Nova Fun HDZábavaZábava a komedie.
Prima Star HDZábavaKanál pro všechny milovníky klasické „Prima“ zábavy (archivní pořady FTV PRIMA).
Nova Lady HDZábavaProgram pro dámské publikum, které se může těšit na seriály, filmy, reality show, včetně pořadů z produkce Novy.
Prima Show HDZábavaLáska, napětí, zábava, vzrušení, soutěže, dobrodružství i velké výhry v televizní realitě. Sledujte nové reality show i reprízy vašich oblíbených pořadů.
Šláger MuzikaHudebníTelevize, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry.
Šláger Originál HDHudebníVysílá české, moravské a slovenské písničky a tím chce zachovat národní tradice všech regionů. Jako bonus nabízí nejen tradiční folklor, ale i nové písničky nejrůznějších žánrů. Vše doprovází mluvené slovo i zábavné programy.
STV 1 HDVeřejnoprávníŠiroké spektrum pořadů zpravodajských, publicistických, zábavných pořadů a filmů.
STV 2 HDVeřejnoprávníBohatší nabídka dokumentárně publicistických pořadů, zpravodajství a důležitých sportovních přenosů, ale naleznete zde i zábavné pořady, seriály a filmy.
RTVS 24 HDZpravodajskáSlovenský veřejnoprávní zpravodajský kanál, který nahradil původní kanál Trojka. Základem stanice jsou pravidelné zpravodajské bloky, doplněné o premiéry a reprízy zpravodajských a publicistických pořadů, které byly do té doby vyráběny primárně pro Jednotku, Dvojku a Rádio Slovensko.
France 24 francouzskyZpravodajskáFrancouzský zpravodajský kanál originál, ve francouzštině.
France 24 anglickyZpravodajskáFrancouzský zpravodajský kanál v angličtině.
Levharti ChomutovSportovníStream chomutovských basketbalistů včetně jejich zápasů.
Ústecká TV (ÚTV)ZpravodajskáZpravodajský kanál z Ústeckého kraje ze všech oblastí dění.
KLADNo.1Soukromáregionální TV
i-Vysočina.czSoukromáregionální TV
A11RegionálníDiváci se mohou těšit na áčkové seriály a filmy, ale i francouzské detektivky i rodinné filmy. Stanice přináší například talk show s Jaroslavem Duškem, investigativní žurnalistiku s Josefem Klímou a další pořady, které budou postupně odtajněny. Nebude chybět ani regionální zpravodajství. Zpravodajské relace budou moderovány umělou inteligencí. První svého druhu na českém trhu. Každý večer chce A11 vysílat vlastní zábavný pořad.
Sporty TVSportovníVolejbal, florbal, basketbal, házená, hokej a spoustu dalšího lokálního i mezinárodního sportu přímo ve vaší TV. (od 1.3.2024 15:00)
Doplňkové služby a programové balíčky:

Mobil/PC
0,- Kč / měsíc
 • Sledujte TV na telefonu, tabletu nebo na počítači.

 • K nabídce Základ možno dokoupit za 25,-Kč.
14 dní zpět
25,- Kč / měsíc
 • Rozšiřte si možnost zpětného přetáčení ze 7 dnů až na 14dní.
  Podporované stanice

 • Sledujte tak své pořady v naprosté volnosti, kdy Vy chcete!
Nahrávání 25
25,- Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 25 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 3 měsíců.
Nahrávání 50
50,- Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 50 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců
Nahrávání 100
100,- Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 100 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců

Filmbox
249,- Kč
/ měsíc
 • 11 programů
 • FilmBox Premium, FilmBox Family, 360 TuneBox, DocuBox, Erox, Eroxxx, FashionBox, Filmbox Arthouse, FilmBox Extra, FightBox, Fast & FunBox
Plus
119,- Kč
/ měsíc
 • 9 programů
 • CS Mystery, Extreme Sports, CS Film, Fishing & Hunting, TV Paprika, Cartoon Network, CS Horror, CS History, Golf Channel
HBO
199,- Kč
/ měsíc
 • 4 programy
 • HBO, HBO 2, HBO 3, HBO Max
HBO MAX
333,- Kč
/ měsíc
 • 6 programů
 • HBO, HBO 2, HBO 3, HBO Max, Cinemax, Cinemax 2
Cinemax
199,- Kč
/ měsíc
 • 2 programy
 • Cinemax, Cinemax 2
Sport
199,- Kč
/ měsíc
 • 10 programů
 • Golf Channel, FightBox, Fast & FunBox, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Arena Sport 1, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2
4k-UHD
29,- Kč
/ měsíc
 • 2 programy
 • Love Nature, Extasy 4K Platinum

Platnost ceníku od 15.12.2022. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Dohledovým orgánem nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
Provozovatel IPTV služby je společnost GRAPE SC, a.s., IČO 25708783.