programů celkem
programů v HD kvalitě
Doplňkové služby:
 • Funkce Archív a Pauza
 • Přetáčení až 7 dní zpět s možností rozšířit až na 14 dní
 • Nahrávání až 5 hodin záznamu, uložení 14 dní
 • Set Top Box – Prodej dle aktuálního ceníku nebo pronájem za 69 Kč/měsíčně (pronájem je podmíněn vratnou zálohou 1000,- Kč)
 • Aplikace v Samsung Tizen a Android TV (službu je možné přikoupit k balíčku za 25,- Kč/měsíčně)
 • Sledování v mobilu, tabletu a PC (službu je možné přikoupit k balíčku za 25,- Kč/měsíčně)
NAZEV ▼ LOGO KATEGORIE ▼ POPIS
3sat HDLogoVeřejnoprávníNěmecký veřejný televizní kanál bez reklam zaměřený na kulturu.
A11LogoRegionálníRegionální a lokální tv zpravodajství s propagací turisticky atraktivních míst a akcí v jednotlivých oblastech ČR. V současné době spolupracuje s více než stovkou lokálních, regionálních a internetových televizí.
Akvárium HDLogo
Al Jazeera HDLogoZpravodajskáKatarská zpravodajská stanice v angličtině.
Alšovka malá sjezdovkaLogo
Alšovka panoramaLogo
Alšovka velká sjezdovkaLogo
Animal Planet HDLogoDokumentárníAmerický dokumentární kanál vysílající vlastní produkci o divokých zvířatech, domácích mazlíčcích, veterinářích a podobně.
Arena 2 HDLogoSportovníOblíbené sportovní pořady a události. MotorSport (NASCAR Xfinity), FOTBAL (anglická 2. liga Sky Bet Championship, portugalská Premiera Liga, nizozemská Eredivisie, Rakouská fotbalová Bundesliga, švýcarská Super League a čísnká Chinese Super League).
Arte HDLogoVeřejnoprávníVeřejný francouzsko-německý televizní kanál v oblasti kultury a umění.
Automotor Sport HDLogoSportovníProgram pro motoristy - novinky, recenze, zajímavosti ze motorového světa včetně motoristického sportu.
Barrandov HDLogoSoukromáZpravodajství, filmy i pořady pro děti. Rozsáhlá filmová knihovna a bohatý archiv. Základ programu budou tvořit dokumenty, interaktivní servisní pořady a filmy, se zaměřením hlavně na česko-slovenskou televizní tvorbu.
Barrandov Krimi HDLogoFilmovýDětský a dokumentární program. Vlastní tvorbu TV Barrandov, dále zábavné zahraniční pořady a večer se zaměřuje na dokumentární tvorbu.
Bloomberg EuropeLogoZpravodajskáBurzovní zpravodajství v angličtině.
CNNLogoZpravodajskáAmerický zpravodajský kanál.
CNN Prima News HDLogoZpravodajskáDomácí a mezinárodní zpravodajství zajištěné rozsáhlou síti reportérů CNN po celém světě. Diváci tak získají aktuální informace v reálném čase z míst, kam se většina ostatních redakcí dostane jen obtížně, s odstupem anebo vůbec.
DELUXE RapLogo
DKSLogo
DvojkaLogoVeřejnoprávníBohatší nabídka dokumentárně publicistických pořadů, zpravodajství a důležitých sportovních přenosů, ale naleznete zde i zábavné pořady, seriály a filmy.
EbS HDLogoZpravodajskáPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.
EbS+ HDLogoZpravodajskáPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.dalších materiálů.
Erste (ARD) HDLogoZpravodajskáProdukce regionálních německých veřejnoprávních televizí.
FILMproLogo
FocusLogoRegionálníZpravodajsko-informační televizní program (pro Kadaň a Klášterec nad Ohří).
France 24 HD FRLogo
France24 HD ENLogoZpravodajskáFrancouzská zpravodajská stanice.
GRAPELogoInternetováInfokanál společnosti GRAPE SC ....najdete zde např. návod jak používat set-top-box Arris 1113 aj.
Hobby TV HDLogoZábavaStanice přenese dílnu, zahradu, či garáž až k divákům na obrazovku a dá expertní rady, tipy a triky pro všechny kutily.
Infokanál (Štětí)LogoRegionálníInfokanál z Litoměřic a okolí.
JOJ Family HDLogoZábavaVlastní dramatická a zábavní tvorba z TV JOJ. Mimo té vysílá i staré české filmy a seriály nebo další zahraniční tvorbu. Vysílá 14 až 24 hodiny denně v českém jazyce.
JednotkaLogoVeřejnoprávníŠiroké spektrum pořadů zpravodajských, publicistických, zábavných pořadů a filmů.
KLADNo.1Logo
Kamencové jezeroLogo
KiKA HDLogoDětskýNěmecká dětská televizní stanice.
Kino Barrandov HDLogoFilmovýPremiéry a reprízy převážně filmů a seriálů, zejména zahraniční provenience různého žánrového zaměření, například romantických, historických, rodinných, dále i trillerů a krimifilmů se skutečnými příběhy, sci-fi, filmy katastrofické, westerny a válečné, komedie a dramata. V nočních hodinách jsou zařazovány erotické pořady a horory.
Klínovec CAM1Logo
Klínovec CAM2Logo
Klínovec CAM3Logo
Klínovec CAM4Logo
KrbLogo
Levharti ChomutovLogo
Markíza Intern. HDLogoSoukromáSoukromá slovenská televizní stanice.
Mňam TV HDLogoDokumentárníTelevizní program o vaření a životním stylu. Primárně se zaměřuje na vaření a zdravý životní styl s předními profesionály a osobnostmi. Kromě kulinářských show se chystají i diskusní pořady a vlastní reality show.
Mňau TV HDLogoDokumentárníPořady ze světa zvířat a domácích mazlíčků. Vysílá 24 hodin denně videa se zvířaty a teleshopping.
NASA TV HDLogoDokumentárníKanál Public Channel - přímé přenosy z kosmických misí, záznamy, rozhovory klidně i s astronauty ve vesmíru.
Nasa TV UHDLogo
Nova Action HDLogoFilmovýAkční, kriminální či sci-fi filmy, seriály a sport.
Nova Cinema HDLogoFilmovýZahraniční filmy a seriály.
Nova FUN HDLogoZábavaZábava a komedie.
Nova Gold HDLogoZábavaArchiv televize Nova.
Nova HDLogoSoukromáČeská soukromá TV stanice v HD rozlišení.
Nova Lady HDLogoZábavaProgram pro dámské publikum, které se může těšit na seriály, filmy, reality show, včetně pořadů z produkce Novy.
OKO1 HDLogoRegionálníKlášterecký zpravodajsko-informační televizní program (Klášterec nad Ohří).
OKTVLogo
OKplus HDLogoInternetovátelevize pro žatecký region - zpravodajství a kulturní dění
Paramount NetworkLogoZábavaParádní zábava pro celou rodinu - skvělé filmové tráhky i oblíbené a vzrušující seriály mnoha různých žánrů navazující na kanál Prima Comedy Central.
Poslanecká sněmovnaLogo
Praha TVLogoRegionálníZpravodajství, kultura, sport, videotext, upoutávky, dokumenty, reklama, sponzoring, teleshopping.
Prima Cool HDLogoFilmovýPremiéry amerických seriálů. Vysílané filmy jsou na rozdíl od seriálů často starší a méně známé. Vysílá i některé zahraniční reality show, ale i původní vlastní pořady.
Prima HDLogoSoukromáRodinný televizní program v HD rozlišení.
Prima Krimi HDLogoSoukromáProgram pro milovníky detektivních filmů a seriálů.
Prima Love HDLogoFilmovýProgram zaměřený na dramatickou tvorbu, zejména mimoevropskou provenienci. Seriály, filmy, zábavné pořady a reality show.
Prima MAX HDLogoFilmovýVysílá dramatickou mimoevropskou tvorbu, zejména severoamerické provenience. Obsah: filmy, seriály, různé formáty reality show.
Prima Show HDLogoZábavaLáska, napětí, zábava, vzrušení, soutěže, dobrodružství i velké výhry v televizní realitě. Sledujte nové reality show i reprízy vašich oblíbených pořadů.
Prima Star HDLogoZábavaKanál pro všechny milovníky klasické "Prima" zábavy (archivní pořady FTV PRIMA).
Prima ZOOM HDLogoSoukromáDokumentárně vzdělávací televizní kanál. Sedm tematických bloků je pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách od 20.00 do 23.00 hod. se zaměřením na: Největší katastrofy, Po stopách historie, Fascinující příroda, Zaostřeno na války, Úžasné oceány, Zázraky říše zvířat, Tajemství Země a vesmíru.
Prima titulkyLogo
RTVS24 HDLogoVeřejnoprávníArchivní filmy, seriály, hudbu, zábavu a dokumenty veřejnoprávní Slovenské i České televize.
Rakovník kameraLogo
RebelLogoHudebníHudební (především rockové) klipy, zprávy z rocku i motoristický magazín.
Reg..tele.. Ústecka (TV Litoměřicka)LogoRegionálníLitoměřická regionální TV.
RelaxLogoSoukromáRockové videoklipy, vlastní pořady a lokální zpravodajství regionálních partnerů.
Retro Music TVLogoHudebníHudební produkce od počátku 60. do první poloviny 90. let dvacátého století (horní hranice se s časem přiměřeně posouvá) s důrazem na českou a slovenskou archivní produkci. Střední proud popu a rocku.
RiK TV HDLogoDětskýSlovenský dětský kanál
SeznamTV HDLogoZpravodajskáInformačně-zábavná televize, živé zpravodajské relace, interaktivní tématická studia, premiéry publicistických pořadů, vybraný obsah ze Stream.cz, publicistiku, životní styl, zábavu a obsahové promo služeb Seznamu.
SlowTV Krušná TVLogo
SlowTV Panorama TVLogo
SlowTV letiště PrahaLogo
Spektrum home HDLogoZábavaProgram pro kutily. Kanál se zaměřuje na ženy a muže zajímající se o bydlení, dům a zahradu, nebo ty, kteří hledají inspiraci, konkrétní rady a doporučení od odborníků, jak tyto úpravy provést vlastníma rukama.
Sporty TVLogo
TV Lux HDLogoSoukromáSlovenská katolická televize.
TV NOE HDLogoSoukromáVysílání zaměřené na křesťanského diváka, předkládá ale divákům i různé nekonfesní vzdělávací pořady z oblasti historie a přírodních věd (zejména astronomie a biologie) či pohádky pro děti.
TV8.SK HDLogoInteraktivníSlovenská televize s nabídkou audiotextových služeb - hry, kvízy, interaktivní pořady.
TVP1 HDLogoVeřejnoprávníPolská veřejnoprávní TV.
TVP2 HDLogoVeřejnoprávníPolská veřejnoprávní TV - různorodé pořady (dokumentární, historické, talkshow, game-show), zaměřen je ale především na zábavu: stand-up comedy, komediální show, kabaret a tematické talk show (například o cestování nebo cizích kulturách).
TVP3 HDLogoZpravodajskáPolský zpravodajský a informační kanál.
Teletext ČTLogo
TrailerLogo
UnianLogoZpravodajskáUkrainský veřejný televizní kanál - zprávy o politické a sociální sféře, zprávy o filmovém průmyslu, populární filmy, programy vlastní produkce, stejně jako hudební klipy - to vše je k dispozici 24 hodin denně!
WDR HDLogoVeřejnoprávníNěmecká zpravodajská stanice.
Warner TVLogo
YachtingTVLogoSportovníExkluzivní obsah především pro milovníky tohoto krásného životního stylu z oblasti yachtingu. Kanál je v angličtině a vysílá 24/7.
ZDF HDLogoZpravodajskáNěmecká celoplošná veřejnoprávní televize.
ZDF Info HDLogoZpravodajskáNěmecká veřejnoprávní televize. Informační pořady a zpravodajství.
ZDF Neo HDLogoZpravodajskáNěmecké zábavní relace, fascinující dokumenty, zábavní hudební pořady, hrané filmy, úspěšné mezinárodní seriály a komedie. Celovečerní filmy nebudou jenom americké produkce, ale také kvalitní evropské filmy, které nejsou zajímavé pro komerční televize.
i-Vysočina-czLogo
nám. 1.máje ChomutovLogo
Óčko HDLogoHudebníHudební videoklipy, přes den aktuální domácí i zahraniční populární hudba, večer starší písně. Stanice dává prostor i menšinovým hudebním žánrům a součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády. Televize Óčko také každoročně vyhlašuje výroční Hudební ceny Óčka.
Óčko Star HDLogoHudebníNejvětší hity od 60. až do 90. let. Domácí i světové hity, časem prověřené skladby. Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další zlaté hity.
ÚTVLogo
ČT 😀 (Déčko) / ČT Art HDLogoKulturaKulturní program české veřejnoprávní TV - vysílá bez reklam.
ČT1 HDLogoVeřejnoprávníPrvní program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT1 JM HDLogo
ČT1 JZC HDLogo
ČT1 SM HDLogoVeřejnoprávníPrvní program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT1 SVC HDLogo
ČT2 HDLogoVeřejnoprávníDruhý program české veřejnoprávní TV v HD rozlišení orientován na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu.
ČT24 HDLogoZpravodajskáZpravodajský program české veřejnoprávní TV. Vysílá 24 hodin denně zprávy a publicistiku. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci.
ČT4 Sport HDLogoSportovníČtvrtý program české veřejnoprávní TV orientován na sport v HD rozlišení.
Šláger MuzikaLogoHudebníTelevize, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry.
Šláger OriginalLogoHudebníVysílá české, moravské a slovenské písničky a tím chce zachovat národní tradice všech regionů. Jako bonus nabízí nejen tradiční folklor, ale i nové písničky nejrůznějších žánrů. Vše doprovází mluvené slovo i zábavné programy.
Šlágr Premium HDLogo
Žatec náměstíLogo

Dostupné rádia v tomto balíčku

Doplňkové služby a programové balíčky:

Mobil/PC
0 Kč / měsíc
 • Sledujte TV na telefonu, tabletu nebo na počítači.

 • K nabídce Základ možno dokoupit za 25,-Kč.
14 dní zpět
25 Kč / měsíc
 • Rozšiřte si možnost zpětného přetáčení ze 7 dnů až na 14dní.
  Podporované stanice

 • Sledujte tak své pořady v naprosté volnosti, kdy Vy chcete!
Nahrávání 25
25 Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 25 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 3 měsíců.
Nahrávání 50
50 Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 50 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců
Nahrávání 100
100 Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 100 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců

Filmbox
249 Kč
/ měsíc
 • 11 programů
 • FilmBox Premium, FilmBox Family, 360 TuneBox, DocuBox, Erox, Eroxxx, FashionBox, Filmbox Arthouse, FilmBox Extra, FightBox, Fast & FunBox
Plus
119 Kč
/ měsíc
 • 9 programů
 • CS Mystery, Extreme Sports, CS Film, Fishing & Hunting, TV Paprika, Cartoon Network, CS Horror, CS History, Golf Channel
HBO
199 Kč
/ měsíc
 • 4 programy
 • HBO, HBO 2, HBO 3, Max
HBO MAX
333 Kč
/ měsíc
 • 6 programů
 • HBO, HBO 2, HBO 3, Max, Cinemax, Cinemax 2
Cinemax
199 Kč
/ měsíc
 • 2 programy
 • Cinemax, Cinemax 2
Sport
199 Kč
/ měsíc
 • 10 programů
 • Golf Channel, FightBox, Fast & FunBox, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Arena Sport 1, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2
4k-UHD
29 Kč
/ měsíc
 • 2 programy
 • Love Nature, Extasy 4K Platinum

Platnost ceníku od 15.12.2022. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Dohledovým orgánem nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
Provozovatel IPTV služby je společnost GRAPE SC, a.s., IČO 25708783.