programů celkem
programů v HD kvalitě
Doplňkové služby:
 • Funkce Archív a Pauza
 • Přetáčení až 7 dní zpět s možností rozšířit až na 14 dní
 • Nahrávání až 5 hodin záznamu, uložení 14 dní
 • Set Top Box – Prodej dle aktuálního ceníku nebo pronájem za 69 Kč/měsíčně (pronájem je podmíněn vratnou zálohou 1000,- Kč)
 • Aplikace v Samsung Tizen a Android TV (službu je možné přikoupit k balíčku za 25,- Kč/měsíčně)
 • Sledování v mobilu, tabletu a PC (službu je možné přikoupit k balíčku za 25,- Kč/měsíčně)
NázevKategoriePopis
ČT1 HDVeřejnoprávníPrvní program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT2 HDVeřejnoprávníDruhý program české veřejnoprávní TV v HD rozlišení orientován na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu.
ČT sport HDSportovníČtvrtý program české veřejnoprávní TV orientován na sport v HD rozlišení.
ČT 😀 HDDětskýDětský program české veřejnoprávní TV – vysílá bez reklam.
ČT Art HDKulturaKulturní program české veřejnoprávní TV – vysílá bez reklam.
Nova HDSoukromáČeská soukromá TV stanice v HD rozlišení.
Prima HDSoukromáRodinný televizní program v HD rozlišení.
Prima Cool HDFilmovýPremiéry amerických seriálů. Vysílané filmy jsou na rozdíl od seriálů často starší a méně známé. Vysílá i některé zahraniční reality show, ale i původní vlastní pořady.
Prima Love HDFilmovýProgram zaměřený na dramatickou tvorbu, zejména mimoevropskou provenienci. Seriály, filmy, zábavné pořady a reality show.
Prima ZOOM HDSoukromáDokumentárně vzdělávací televizní kanál. Sedm tematických bloků je pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách od 20.00 do 23.00 hod. se zaměřením na: Největší katastrofy, Po stopách historie, Fascinující příroda, Zaostřeno na války, Úžasné oceány, Zázraky říše zvířat, Tajemství Země a vesmíru.
Barrandov TV HDSoukromáZpravodajství, filmy i pořady pro děti. Rozsáhlá filmová knihovna a bohatý archiv. Základ programu budou tvořit dokumenty, interaktivní servisní pořady a filmy, se zaměřením hlavně na česko-slovenskou televizní tvorbu.
Nova Cinema HDFilmovýZahraniční filmy a seriály.
JOJ Family HDZábavaVlastní dramatická a zábavní tvorba z TV JOJ. Mimo té vysílá i staré české filmy a seriály nebo další zahraniční tvorbu. Vysílá 14 až 24 hodiny denně v českém jazyce.
Óčko HDHudebníHudební videoklipy, přes den aktuální domácí i zahraniční populární hudba, večer starší písně. Stanice dává prostor i menšinovým hudebním žánrům a součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády. Televize Óčko také každoročně vyhlašuje výroční Hudební ceny Óčka.
Óčko STAR HDHudebníNejvětší hity od 60. až do 90. let. Domácí i světové hity, časem prověřené skladby. Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další zlaté hity.
NOVA GOLD HDZábavaArchiv televize Nova.
TV NOESoukromáVysílání zaměřené na křesťanského diváka, předkládá ale divákům i různé nekonfesní vzdělávací pořady z oblasti historie a přírodních věd (zejména astronomie a biologie) či pohádky pro děti.
KiKA HDDětskýNěmecká dětská televizní stanice.
TV lux HDSoukromáSlovenská katolická televize.
WDRVeřejnoprávníNěmecká zpravodajská stanice.
OKO1 HDRegionálníKlášterecký zpravodajsko-informační televizní program (Klášterec nad Ohří).
Focus TVRegionálníZpravodajsko-informační televizní program (pro Kadaň a Klášterec nad Ohří).
3satVeřejnoprávníNěmecký veřejný televizní kanál bez reklam zaměřený na kulturu.
Arte HDVeřejnoprávníVeřejný francouzsko-německý televizní kanál v oblasti kultury a umění.
BBC World News HDZpravodajskáBritská zpravodajská stanice. Vysílá zprávy, dokumenty, životní styl a rozhovory.
TVP 1 HDVeřejnoprávníPolská veřejnoprávní TV.
TVP 2 HDVeřejnoprávníPolská veřejnoprávní TV – různorodé pořady (dokumentární, historické, talkshow, game-show), zaměřen je ale především na zábavu: stand-up comedy, komediální show, kabaret a tematické talk show (například o cestování nebo cizích kulturách).
TV8 HDInteraktivníSlovenská televize s nabídkou audiotextových služeb – hry, kvízy, interaktivní pořady.
ČT24 HDZpravodajskáZpravodajský program české veřejnoprávní TV. Vysílá 24 hodin denně zprávy a publicistiku. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci.
TV OK plusInternetovátelevize pro žatecký region – zpravodajství a kulturní dění
GRAPE SC InfokanálInternetováInfokanál společnosti GRAPE SC ….najdete zde např. návod jak používat set-top-box Arris 1113 aj.
Animal Planet HDDokumentárníAmerický dokumentární kanál vysílající vlastní produkci o divokých zvířatech, domácích mazlíčcích, veterinářích a podobně.
Kino Barrandov HDFilmovýPremiéry a reprízy převážně filmů a seriálů, zejména zahraniční provenience různého žánrového zaměření, například romantických, historických, rodinných, dále i trillerů a krimifilmů se skutečnými příběhy, sci-fi, filmy katastrofické, westerny a válečné, komedie a dramata. V nočních hodinách jsou zařazovány erotické pořady a horory.
Barrandov Krimi HDFilmovýDětský a dokumentární program. Vlastní tvorbu TV Barrandov, dále zábavné zahraniční pořady a večer se zaměřuje na dokumentární tvorbu.
Prima MAX HDFilmovýVysílá dramatickou mimoevropskou tvorbu, zejména severoamerické provenience. Obsah: filmy, seriály, různé formáty reality show.
Mňam TV HDDokumentárníTelevizní program o vaření a životním stylu. Primárně se zaměřuje na vaření a zdravý životní styl s předními profesionály a osobnostmi. Kromě kulinářských show se chystají i diskusní pořady a vlastní reality show.
Mňau TVDokumentárníPořady ze světa zvířat a domácích mazlíčků. Vysílá 24 hodin denně videa se zvířaty a teleshopping.
Retro Music TVHudebníHudební produkce od počátku 60. do první poloviny 90. let dvacátého století (horní hranice se s časem přiměřeně posouvá) s důrazem na českou a slovenskou archivní produkci. Střední proud popu a rocku.
Das ErsteZpravodajskáProdukce regionálních německých veřejnoprávních televizí.
EbSZpravodajskáPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.
EbS+ZpravodajskáPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.dalších materiálů.
Markíza International HDSoukromáSoukromá slovenská televizní stanice.
Infokanál LTRegionálníInfokanál z Litoměřic a okolí.
Praha TVRegionálníZpravodajství, kultura, sport, videotext, upoutávky, dokumenty, reklama, sponzoring, teleshopping.
Regionální televize LitoměřickoRegionálníLitoměřická regionální TV.
TVP 3ZpravodajskáPolský zpravodajský a informační kanál.
ZDFZpravodajskáNěmecká celoplošná veřejnoprávní televize.
ZDF infoZpravodajskáNěmecká veřejnoprávní televize. Informační pořady a zpravodajství.
ZDF neoZpravodajskáNěmecké zábavní relace, fascinující dokumenty, zábavní hudební pořady, hrané filmy, úspěšné mezinárodní seriály a komedie. Celovečerní filmy nebudou jenom americké produkce, ale také kvalitní evropské filmy, které nejsou zajímavé pro komerční televize.
Bloomberg EuropeZpravodajskáBurzovní zpravodajství v angličtině.
Al JazeeraZpravodajskáKatarská zpravodajská stanice v angličtině.
Thai TV Global NetworkZpravodajskáZpravodajství, informace, zábava z Thajska.
NASA TV HDDokumentárníKanál Public Channel – přímé přenosy z kosmických misí, záznamy, rozhovory klidně i s astronauty ve vesmíru.
Seznam.czZpravodajskáInformačně-zábavná televize, živé zpravodajské relace, interaktivní tématická studia, premiéry publicistických pořadů, vybraný obsah ze Stream.cz, publicistiku, životní styl, zábavu a obsahové promo služeb Seznamu.
Prima KRIMI HDSoukromáProgram pro milovníky detektivních filmů a seriálů.
HOBBY TV HDZábavaStanice přenese dílnu, zahradu, či garáž až k divákům na obrazovku a dá expertní rady, tipy a triky pro všechny kutily.
Arena Sport 2SportovníOblíbené sportovní pořady a události. MotorSport (NASCAR Xfinity), FOTBAL (anglická 2. liga Sky Bet Championship, portugalská Premiera Liga, nizozemská Eredivisie, Rakouská fotbalová Bundesliga, švýcarská Super League a čísnká Chinese Super League).
Auto Motor und SportSportovníProgram pro motoristy – novinky, recenze, zajímavosti ze motorového světa včetně motoristického sportu.
CNNZpravodajskáAmerický zpravodajský kanál.
ČT3 HDVeřejnoprávníVeřejnoprávní kanál vysílá výběr ze zlatého televizního fondu ČT, tematické magazíny i základní informační servis spojený nyní s COVID-19. (vysílání ukončeno 31.12.2022)
CNN Prima NEWS HDZpravodajskáDomácí a mezinárodní zpravodajství zajištěné rozsáhlou síti reportérů CNN po celém světě. Diváci tak získají aktuální informace v reálném čase z míst, kam se většina ostatních redakcí dostane jen obtížně, s odstupem anebo vůbec.
Discovery Science HDDokumentárníDokumentární pořady věnované vědě a technice, vědeckým postupům při vyšetřování zločinu a další související oblasti.
Paramount NetworkZábavaParádní zábava pro celou rodinu – skvělé filmové tráhky i oblíbené a vzrušující seriály mnoha různých žánrů navazující na kanál Prima Comedy Central.
Spektrum HomeZábavaProgram pro kutily. Kanál se zaměřuje na ženy a muže zajímající se o bydlení, dům a zahradu, nebo ty, kteří hledají inspiraci, konkrétní rady a doporučení od odborníků, jak tyto úpravy provést vlastníma rukama.
TV RiK HDDětskýSlovenský dětský kanál
Šláger Premium HDHudební
UnianZpravodajskáUkrainský veřejný televizní kanál – zprávy o politické a sociální sféře, zprávy o filmovém průmyslu, populární filmy, programy vlastní produkce, stejně jako hudební klipy – to vše je k dispozici 24 hodin denně!
Nova Action HDFilmovýAkční, kriminální či sci-fi filmy, seriály a sport.
Nova Fun HDZábavaZábava a komedie.
Prima Star HDZábavaKanál pro všechny milovníky klasické „Prima“ zábavy (archivní pořady FTV PRIMA).
Nova Lady HDZábavaProgram pro dámské publikum, které se může těšit na seriály, filmy, reality show, včetně pořadů z produkce Novy.
Prima Show HDZábavaLáska, napětí, zábava, vzrušení, soutěže, dobrodružství i velké výhry v televizní realitě. Sledujte nové reality show i reprízy vašich oblíbených pořadů.
Šláger MuzikaHudebníTelevize, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry.
Šláger Originál HDHudebníVysílá české, moravské a slovenské písničky a tím chce zachovat národní tradice všech regionů. Jako bonus nabízí nejen tradiční folklor, ale i nové písničky nejrůznějších žánrů. Vše doprovází mluvené slovo i zábavné programy.
STV 1 HDVeřejnoprávníŠiroké spektrum pořadů zpravodajských, publicistických, zábavných pořadů a filmů.
STV 2 HDVeřejnoprávníBohatší nabídka dokumentárně publicistických pořadů, zpravodajství a důležitých sportovních přenosů, ale naleznete zde i zábavné pořady, seriály a filmy.
RTVS 24 HDZpravodajskáSlovenský veřejnoprávní zpravodajský kanál, který nahradil původní kanál Trojka. Základem stanice jsou pravidelné zpravodajské bloky, doplněné o premiéry a reprízy zpravodajských a publicistických pořadů, které byly do té doby vyráběny primárně pro Jednotku, Dvojku a Rádio Slovensko.
France 24 francouzskyZpravodajskáFrancouzský zpravodajský kanál originál, ve francouzštině.
France 24 anglickyZpravodajskáFrancouzský zpravodajský kanál v angličtině.
Levharti ChomutovSportovníStream chomutovských basketbalistů včetně jejich zápasů.
Ústecká TV (ÚTV)ZpravodajskáZpravodajský kanál z Ústeckého kraje ze všech oblastí dění.
KLADNo.1Soukromáregionální TV
i-Vysočina.czSoukromáregionální TV
Náš Region TVRegionálníRegionální a lokální tv zpravodajství s propagací turisticky atraktivních míst a akcí v jednotlivých oblastech ČR. V současné době spolupracuje s více než stovkou lokálních, regionálních a internetových televizí.
Doplňkové služby a programové balíčky:

Mobil/PC
0,- Kč / měsíc
 • Sledujte TV na telefonu, tabletu nebo na počítači.

 • K nabídce Základ možno dokoupit za 25,-Kč.
14 dní zpět
25,- Kč / měsíc
 • Rozšiřte si možnost zpětného přetáčení ze 7 dnů až na 14dní.

 • Sledujte tak své pořady v naprosté volnosti, kdy Vy chcete!
Nahrávání 25
25,- Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 25 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 3 měsíců.
Nahrávání 50
50,- Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 50 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců
Nahrávání 100
100,- Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 100 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců

Filmbox
249,- Kč
/ měsíc
 • 11 programů
 • FilmBox Premium, FilmBox Family, 360 TuneBox, DocuBox, Erox, Eroxxx, FashionBox, Filmbox Arthouse, FilmBox Extra, FightBox, Fast & FunBox
Plus
119,- Kč
/ měsíc
 • 11 programů
 • CS Mystery, Extreme Sports, CS Film, Fishing & Hunting, TV Paprika, Cartoon Network, CS Horror, CS History, Sport 5, Golf Channel, DTX
HBO
199,- Kč
/ měsíc
 • 4 programy
 • HBO, HBO 2, HBO 3, HBO Max
HBO MAX
333,- Kč
/ měsíc
 • 6 programů
 • HBO, HBO 2, HBO 3, HBO Max, Cinemax, Cinemax 2
Cinemax
199,- Kč
/ měsíc
 • 2 programy
 • Cinemax, Cinemax 2
Sport
199,- Kč
/ měsíc
 • 12 programů
 • Sport 5, Golf Channel, DTX, FightBox, Fast & FunBox, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Arena Sport 1, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2
4k-UHD
29,- Kč
/ měsíc
 • 2 programy
 • Love Nature, Extasy 4K

Dohledovým orgánem nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
Provozovatel IPTV služby je společnost GRAPE SC, a.s., IČO 25708783.